Este posibila rank pe prima pagina in 24 ore?

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Daca cineva ti-ar spune ca e posibil sa apari pe prima pagina cu peste 200 keywork in doar 24 ore, l-ai crede?

Domeniu nou, abia cumparat
Continut copiat de pe alte site-uri
Postat continut
Ping la google sa stie ca ai postat
Astepti 24 ore si apoi verifici.

Si nu doar pe prima pagina ci chiar pe prima pozitie, luand fata altora care investesc mult in seo.
 
Parerea mea este ca nu se poate intampla asa ceva la un site nou. Probabil ca apari azi apoi vei fi penalizat instant. Este doar o parere.
 
Cred ca trebuie sa mai astepti. Probabil google nu are timp de el momentan. Oare este valabil pentru toate nisele sau pe o anumita nisa?
 
Eu cred ca se poate. Cu black sau white SEO , dar daca e facut cum trebuie. Dar iara zic ca cu black in timp o sa fi penalizat , nu dupa o luna, doua, trei, poate chiar si dupa 1 an.
 
Oare este valabil pentru toate nisele sau pe o anumita nisa?
Orice nisa este valabil.
Setare site pentru a fi live cu totul dureaza cam 2 ore. In functie de viteza si pricepere mai necesita intre 5-24 ore researach pentru keyword si articole.
Dar iara zic ca cu black in timp o sa fi penalizat
La asta ma gandesc si eu. Astept sa treaca ceva timp si apoi sa vad care este treaba, daca mai exista pe aceleasi pozitii.
Oricum si o luna sau doua daca esti pe primele pozitii la keyword-uri bune, iti poate aduce rezultate foarte bune. Sa zicem ca esti o luna pe prima pozitie la toate keyword de filme online importante. Poti prinde intre 50 si 200k vizite pe zi.
Stiu pe cineva care a fost pe prima pozitie dupa ce 990 a disparut. Traficul la site i-a crescut de la 30k la 90k pe zi si a fost nevoit sa schimbe serverul pentru a face fata la trafic.
 
Daca cineva ti-ar spune ca e posibil sa apari pe prima pagina cu peste 200 keywork in doar 24 ore, l-ai crede?

Domeniu nou, abia cumparat
Continut copiat de pe alte site-uri
Postat continut
Ping la google sa stie ca ai postat
Astepti 24 ore si apoi verifici.

Si nu doar pe prima pagina ci chiar pe prima pozitie, luand fata altora care investesc mult in seo.
Eu am avut domeniu pe prima pagina in maxim 24 ore ;)
 
Daca cineva ti-ar spune ca e posibil sa apari pe prima pagina cu peste 200 keywork in doar 24 ore, l-ai crede?

Domeniu nou, abia cumparat
Continut copiat de pe alte site-uri
Postat continut
Ping la google sa stie ca ai postat
Astepti 24 ore si apoi verifici.

Si nu doar pe prima pagina ci chiar pe prima pozitie, luand fata altora care investesc mult in seo.
Ai incercat si pe extern? sau tot pe romania?
 
Ai incercat si pe extern? sau tot pe romania?
Testul a fost pe extern, america. Azi am verificat domeniul si majoritatea din keyword sunt inca pe prima pozitie sau prima pagina.
 
Mie imi vine sa cred, exemple am vazut destule, unul recent. Site de filme, inregistrat anul trecut, dar activ din luna aprilie cu descriere scurta in care 30% o reprezinta numele filmului si ...etc hd ..vezi si are 70 de filme si a ajuns la trafic de 4K sustinut fara backlinkuri cumparate sau altceva, am verificat si domeniul si nu apare in arhiva web.archive ca sa mai fi fost inregistrat ! Traficul este real, am eu un banner acolo si imi vine trafic real !
 
Daca cineva ti-ar spune ca e posibil sa apari pe prima pagina cu peste 200 keywork in doar 24 ore, l-ai crede?

Domeniu nou, abia cumparat
Continut copiat de pe alte site-uri
Postat continut
Ping la google sa stie ca ai postat
Astepti 24 ore si apoi verifici.

Si nu doar pe prima pagina ci chiar pe prima pozitie, luand fata altora care investesc mult in seo.


ai putea face acest lucru si pentru videouri youtube ?
 
ai putea face acest lucru si pentru videouri youtube ?
Nu cred, dar e bun de testat. Presupun ca se poate utiliza site-ul wordpress pentru a ridica clipurile pe youtube.
 
Loading...
Back
Sus