Eroadvertising pareri si sugestii

yepuras

Vedeta
Registered
Full Member
Am deschis acest topic pentru a incerca sa ne mai ajutam unii pe altii .
Astfel ca ce parere aveti despre Eroadvertising , folositi , aveti probleme , cum folositi reclamele ca sa aveti un randament cat mai bun .
Eu la inceput acum 2 ani in urma ai foloseam si aveam un Ecpm fantastic , insa apoi au inceput sa faca redirect din reclame si pop si am renuntat la ei .
Momentan mai foloseste cineva , mai exsita astfel de probleme ?
 
Eu am folosit acum o luna eroads dar numai e ce a fost odata.. mi-au dat un cpm de tot rasul si nu s-a meritat sa lucrez cu ei. Folosesc exoclick si merge ok pot spune
 
Cataspy tnks pentru parere , chiar asta este si interesul acestui topic sa vedem ce anume putem folosi cel mai bine , voi deschide topic si pentru celelalte firme asa ca va rog sa vb momentan aici doar de eroads .
 
Este buna si folosita in paralel cu exo da bine. Redirect se poate dezactiva daca vrei. Si la trafic exchange contorizeaza cam tot, cu com mic dar merge pentru a ridicat veniturile. Eu stiu destul care au trecut pe ero dupa ce exo a pus tot felul de reguli tampite.
 
Alex nu era problema de setari ca sa nu faca redirect , pur si simplu aveau bannere care faceau redirect de la sine , la fel era si de la popup .
 
Loading...
Back
Sus