Domeniu si cont blocat!

Am o minte mult mai bolnava decat a ta, daca pot spune asa. Eu ma gandeam sa maduc la el cu doua pliculete de nes, sa-l trimit sa le faca si intre timp eu sa-i fac poza la buletin, pare mai simplu, nu?
Trebuie sa te duci sa faci o linie, ca sa scoata buletinul pe masa, ca pentru ness, sigur nu o sa iti lase buletinul. Si ar trebui sa pui "prieten" intre ghilimele. La cate vrei sa ii faci.
 
Eu cam inteleg situatia, se foloseste la greu dar nu voi oferi solutii cam spus de multe ori. Fara ase considera reclama ascunsa, dar multi stiti de immdomain unde nu cer id, etc, ci doar o adresa de e-mail valida si puteti inregistra domenii pe orice nume. Insa voi preferati sa va duceti in india sa cumparati domenii si apoi sa aveti tot acest tambalau. Personal chiar nu intelege de ce?
Sa nu spui e diferenta de cativa centi ca voi rade... asta daca intelegi la ce ma refer.
 
Eu cam inteleg situatia, se foloseste la greu dar nu voi oferi solutii cam spus de multe ori. Fara ase considera reclama ascunsa, dar multi stiti de immdomain unde nu cer id, etc, ci doar o adresa de e-mail valida si puteti inregistra domenii pe orice nume. Insa voi preferati sa va duceti in india sa cumparati domenii si apoi sa aveti tot acest tambalau. Personal chiar nu intelege de ce?
Sa nu spui e diferenta de cativa centi ca voi rade... asta daca intelegi la ce ma refer.
Daca stiam de immdomain de acolo luam, dar pe acea vreme nu stiam decat de namecheap si cele indiene!
 
Loading...
Back
Sus