Cerere Cumpar like-uri din Romania!

Topy

Active Member
Registered
Full Member
Salut,

Daca exista cineva care ofera like-uri din Romania sau targetati pe judete, astept un pm cu ofertele voastre.

Multumesc !
 
Nu se merita sa cumperi de la fb, e prea scump, pentru 350 de like-uri, am platit 342 RON la facebook. Impact 10k afisari 20k, cost per rezultat, 0,97,
 
Nu se merita sa cumperi de la fb, e prea scump, pentru 350 de like-uri, am platit 342 RON la facebook. Impact 10k afisari 20k, cost per rezultat, 0,97,
Si eu am avut ptr un prieten ( formatie ) un impact foarte bun si un cost foarte bun la inceput dar dupa vreo 200 de like-uri... costula inceput sa creasca de la vreo 0.33/like la 1 leu. Simt ca deja cum a trecut pagina de 500 de like-uri a inceput sa creasca si costul pe like.
 
Cu cat aveti mai multe specificatii cu atat costul o sa fie mai mare la facebook.
Oricum.. parerea mea e ca nu costul likeului e cel mai important, ci costul conversiei.
Ce trebuie inteles este ca100 de likeuri la pagina cu 100 lei, dar care nu fac nicio conversie e mult mai rau decat 100 likeuri cu 500 lei, dar care sa iti ofere un roi pozitiv. ;)
 
Nu se merita sa cumperi de la fb, e prea scump, pentru 350 de like-uri, am platit 342 RON la facebook. Impact 10k afisari 20k, cost per rezultat, 0,97,
trebuia sa pui tu pretu manual,eu 500 likeuri le am luat si cu 70lei prin FbAds
 
Loading...
Back
Sus