Cumpar cont NETFLIX

Ce rost are sa cumperi cont ( si te trezesti ca isi schimba parola cand este doar 12euro luna un abonament ... )
Pentru ca se pot gasi la 2-3 euro/an, iar daca parola se schimba, iti da altul inapoi. xD
Practic pui deoparte undeva la 120 euro, bani care ii poti, spre exemplu, investi la bursa. Sa faci in asa fel incat sa castigi 10%/an din acei 120 euro.
Si in 50 ani cand intri la pensie ai bani pentru bautura. xD
 
Ultima editare:
Sunt doar 60 ron pe luna totusi... sa investesc la bursa 120euro anual cred ca rade si portatul de mine. Nu stiu... mi-se pare o suma prea derozorie pentru a ne bate capul cu ea...
 
Sunt curios daca chiar ofera cineva cont netflix la 3 euro pe an ... Mai demult am auzit ca erau cica, eu platesc lunar 12 euro parca ...
 
Voi cauta sursa prin cele salvate in Chrome si o voi posta sa poata cumpără toti ieftin si chiar sa faca bani daca cunosc "smart people" cuisa vanda. :)
 
Era un baiat de aici care facea, dar la randul lui le cumpara si s-a lasat ...

Faza e ca nu mai merge sa faci free trial, ca si de alea se vindeau ...
 
Oameni buni, platiti aia 12 euro daca doriti sa mai functioneze netflix, daca nu stiati netflix este pe - daca apreciati multele seriale originale ati putea platii 12 euro... ca nu este o avere
 
Loading...
Back
Sus