Cumpar Banner 250/250

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Pentru ca inca nu sunt multe oferte o sa am o intrebare pentru amundoi .
As dori sa pun banner pe amundoua blogurile pentru o saptamana si daca din cele 5k trafic ajung la mine pe site macar un 5 la suta atunci cumpar pentru o luna in continuare .
Daca sunteti de acord va rog sa lasati un reply si cat ma costa .
Bannerul nu ma ajuta sa capat link , pur si simplu il folosesc pentru a strange referali .
Si ca sa nu fiu rau inteleasa am nevoie de 5 la suta din 5k sa ajunga pe site nu sa se si inregistreze .
Multumesc anticipat .
Din ce am inteles eu tu doresti doar pentru o saptamana de test.

Acum na.. eu iti pun bannerul in primul desktop , depinde acum si de banner si oferta ta. Eu inafara de banner iti setez linkul si in popads astfel dupa 2 popuri ti se va deschide ca pop si linkul tau si speram sa ai conversii .. Mai mult de atat nu pot sa te ajut.

Pretul este de 4 $ pe saptamana si dupaia imi spui daca doresti sa mai continui. Astept PM daca doresti sa batem palma.
 
Si ca sa nu fiu rau inteleasa am nevoie de 5 la suta din 5k sa ajunga pe site nu sa se si inregistreze .
Conteaza foarte mult de bannerul care-l afisezi. Daca este unul atractiv, atunci vei primi mai mult de 5%, daca este unul de slaba calitate atunci nu vei primi mai nimic.
@Sacalul mai ai nevoie de cateva like primite sa faci ratie 2.
 
Off topic

Asta e in functie de ratie. Daca scade nu mai poti trimite. Vezi daca poti trimite catre altcineva,

Verific acum sa vad care este treaba cu pm la yepuras.
Multumesc.
Am incercat sa fac topic si nu imi merge decat la categoria coltul vesel :D nu-i nimica .. ptr moment e bn si acolo .. dar verifica te rog..de ce nu pot creea topicuri la toate categoriile??

Update: Eroarea din imaginea de mai sus privind trimiterea de PM-uri lui yepuras a fost deoarece aceasta avea casuta plina .. Topicuri pot deschide in toate categoriile insa nu am intrat eu unde trebuie..
 
Ultima editare:
Dap ramane valabil doar ca schimba bannerele si pana nu le stabilesc nu apare decat un semn pe site .
Intr-o zi doua te contactez eu .
 
Deci8 am pus deja pe doua site bannere la acel site la care doresc trafic doar ca acum se modifica bannerele se fac altele mai atractive , cand sunt gata te anunt si pun si la tine pe site .
 
topic inchis
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Loading...
Back
Sus