CPMFUN

AndreeaElena

Member
Registered
Full Member
Stie cineva daca mai plateste aceasta retea? I-am pus de 2 zile pe site,contorizeaza aproape toate vizitele ,au un cpm intre 0,70 -0,35 pentru Romania,dar am auzit numai lucruri rele despre aceasta retea...
Mai lucreaza cineva cu ei ?

Multumesc
 
Ok,o sa fiu atenta :) Multumesc,cred ca ii las sa vad macar daca plateste :) sa ma conving eu ca e teapa sau nu :)))
 
Care este traficul tău de ai făcut 10$ în nici 2 zile? : )
 
Păi ai făcut puțin dacă ai traficul ăsta mai ales dacă aveai și pop-ul pe site
 
Foloseam inainte cpmfun dar pentru mine nu a dat randament. CPM foarte mic si daca nu ai click la un anume numar de hits nu mai contorizeaza ori primesti 0.0000001$ cpm.
Sunt destui care fac bani cu acest site dar sunt la fel destui care au luat teapa.
Daca iti merge, atunci e bine, dar pana ajungi la 100$ ai ceva de munca.
 
Sa inteleg ca exista undeva la 50-50% sanse :p depinde de ce noroc am :) 100$ intr o luna i as face...
 
Sa inteleg ca exista undeva la 50-50% sanse
Ceva de genul. La cei 5$ pe zi, ai ajunge undeva la 150$ care daca sunt facuti in Iunie ii vei primi la sfarsitul lui Iulie, inceputul lui August.
Daca tot ai inceput, faci suma minima de 100$ - 150$ cat poti tu intr-o luna si apoi astepti sa vezi daca ii primesti.
 
Eu i-am testat in trecut si i-am mai testat si acum recent insa plates extrem de prost.
 
Loading...
Back
Sus