CpmFun mai plateste ?

Este bug de la ei ...
Ati vazut ca si la ei pe prima pagina la - impressions served this month - arata 0 ....nu le merge ceva ma gandesc
 
Acum vad ca merge sa vedem daca si platesc, am plata in pending ar cam trebuii sa imi dea plata cel tarziu in ianuarie.
 
Eu am bani pe Noiembrie ...ar trebui sa iau bani acum la sfarsitu luni decembrie
Revin cu dovada daca primesc bani
 
La mine scria ca ma plateste in 1 zi si acum dupa ora 00:00 a disparut chestia aia cu 1 zi si nu mai apare nimic ....
si tot in Pending apare ...
 
Deja a trecut luna in care trebuia sa imi faca plata, cred ca o sa primim plata la sf. asteapta :))
 
Deja a trecut luna in care trebuia sa imi faca plata, cred ca o sa primim plata la sf. asteapta :))
Pai eu am bani din luna noiembrie si trebuia sa primesc la acum pe 1 - 2 ianuarie ...si nu am primit nimic :(
Aparea acolo ca voi fi platit in 2 zile ( asta pe 1 ( ianuarie ) ora 00:01 dupa pe 2 ianuarie aparea ca mai este 1 zi pana la plata si dupa pe 3 a disuparut chestia aia si tot pending ...cred ca sunt TEPARI
 
Aparea acolo ca voi fi platit in 2 zile
Uneori dureaza si 15 zile plata. Asteapta putin si daca vezi ca nu apare nimic in cont ii poti contacta. Verifica daca ai pus bine adresa de paypal la plata.
 
Nu mai plătesc de foarte mult timp. Vezi pe forumurile externe că sunt și alții care se plâng că au bani neplătiți de mai bine de un an. Până și eu am undeva la 100$ de vreo 5 luni în așteptare!
 
Loading...
Back
Sus