CpmFun mai plateste ?

val77

Member
Registered
Full Member
Salutare, stie cineva daca cpm fun mai plateste ? am avut niste reclame pe cateva site-uri si am uitat ca am bannerul acolo pus de la ei si azi cand am intrat am vazut ca in cont sunt aproape 150$, reclama am puso luna trecuta, din acest motiv as dori sa stiu daca platesc sau nu sa stiu daca mai pastrez reclama sau nu.
 
Si eu am 230 usd la ei ....si nu am primit bani pana acum
Asa arata la mn
Total unpaid earnings: $230.57
Early payments are not available at this moment.
 
De exemplu ce am facut de pe 1 noiembrie pana pe 31 noiembrie cand ii primesc ?
Imi apare acolo - Total unpaid earnings: $230.57 bani pe luna noiembrie Pending ...cam in cat timp ar trebui sa ii priemsc ?
 
Creed ca au NET 30 sau 45 zile.
Am intrat acum si uite ce spune:
* Payments are issued at the end of the month for the previous month's earnings.
** Minimum payment amount: $100.

Asta inseamna ca banii generati pe noiembrie vor fi platiti la sfarsitul lui decembrie si minimul este de 100$
 
Creed ca au NET 30 sau 45 zile.
Am intrat acum si uite ce spune:


Asta inseamna ca banii generati pe noiembrie vor fi platiti la sfarsitul lui decembrie si minimul este de 100$
Adica este un fel de google adsense ? ce faci pe neoiembrie ii ei in decembrie ? pe la sfarsitu luni
Am zis bn ?
 
Mie mi-au dezactivat contul fara sa ma anunte sau sa imi dea vreun email, mentionez ca suma care am avuto in cont a fost stransa in cateva luni din trafic real asa ca aveti grija Cpm fun va baneaza conturile cand ajungeti la pragul de plata.
 
Pai ce iti zice acum cand vrei sa intri pe cont

Cand vrei sa te loghezi pe cont zice ceva de genu - Incorrect email / password. ?
Daca zice asta cred ca este un bug de la ei ...de azi noapte cand intrai pe site dadea eroare 500 getway ceva de genu

Am intrat si pe un cont nou facut acum 1 luna care nici nu are site bagat si la fel zice - Incorrect email / password.
 
Exact asa imi zice: Incorrect email / password. ?
ma gandesc ca am atins pragul de plata si e mai usor sa iti dea BAN decat sa iti plateasca :))
 
Loading...
Back
Sus