Cpabuild.com

Content loockers -- > Build/Modify Locker --> Selectezi Template-ul (ex : Blank Custom ) --> dai Create new --> Bagi numele --> si mergi mai jos si la Redirect URL bagi link-ul si dai save .
 
Sa folosesc contul personal de gmail care are o vechime mare, sau sa folosesc conturi noi? (imi cer scuze pentru aceste multe intrebari)
 
lucrez si eu de cateva luni cu ei. foarte ok la suport, plati, template-uri.
prefer, insa, cpagrip si mai ales adgatemedia

@DanielDni, ce user ai pe cpabuild?
zi-mi o oferta la pentru un site de filme la cpagrip , ca pe cpabuild nu am fost acceptat :)
 
trafic international, nu?

pe cpagrip ai video locker.
pentru nisa asta iti recomand sa integrezi oferte manuale de tip CPI (flash player update, browser extensions, etc, cleaner-uri) de pe platforme de genul zeydoo.com (reteaua celor de la propellerads).

gen: pentru a viziona acest film ai nevoie de ultima versiune flash player.
afisezi ofertele in functie de tara, browser, OS, etc.
 
Salutare , din pacate am fost blocat pe cpabuild . ( stiu si de ce )
Am cumparat o metoda mai neortodoxa prin care incalcam ( ocoleam ) politicile cpabuild si m-au banat . A mers o perioada scurta dupa s-au prins . Daca cineva mai are cont pe cpabuild si nu il mai foloseste si doreste sa il vanda sa ma contacteze . ( bineinteles se vor schimba datele personale cu ale mele si emailul ) .
 
Desi e greu sa faci cont, de ce nu incerci sa faci altul? Cauta un manager pe skype si vb cu el.
Aceleasi "metode" nu merg si pe cpagrip?
 
Loading...
Back
Sus