Confirm facebook?

Samy

Active Member
Registered
Full Member
Exista modalitate prin care poti confirma cerele de prietenie toate de odata?
Mai simplu zi am 1000 de cereri pot sa le confirm pe tote odata fara sa le confirm pe rand?
 
Exista modalitate prin care poti confirma cerele de prietenie toate de odata?
Mai simplu zi am 1000 de cereri pot sa le confirm pe tote odata fara sa le confirm pe rand?
Mai exista , dar pe riscul tau. Nu iti recomand, ca risti sa fi blocat.
 
Exista programul Mass Planner care e bun la multe chestii, printre care se gaseste si ceea ce cauti tu acum.
In screenshot-ul atasat poti observa ca poti setari , cati prieteni sa confirmi pe zi , cati prieteni sa confirmi la fiecare actiune ,poti seta sa excluda persoane care au nume de indieni,arabi etc, nume nu caractere non-english etc.

mp.png
 
Exista programul Mass Planner care e bun la multe chestii, printre care se gaseste si ceea ce cauti tu acum.
In screenshot-ul atasat poti observa ca poti setari , cati prieteni sa confirmi pe zi , cati prieteni sa confirmi la fiecare actiune ,poti seta sa excluda persoane care au nume de indieni,arabi etc, nume nu caractere non-english etc.

Vezi atașament 573
O sa incerc maine programu deja i-am comfirmat pe toti daca e bun ai un like de la mine
 
nu poti accepta cere cod chaptcha daca accepti prea rapid,tre manual din cate am vazut
 
Presupun ca este cont nou de fata sexy si ai primit multe cereri.
Din experienta iti recomanda sa accepti undeva 20-100 pe zi si chiar sa faci pauza 1-2 zile. Daca accepti totul odata vei primi cerere de verificare a contului si apoi toata munca e degeaba.
 
Deasemenea, e nasol sa faci conturi cu mii de prieteni si sa le pierzi la un moment-dat pt ca ti s-a cerut sa recunosti prietenii si logic ca nu ai putut.
Mass Planner are modulul Friends Backup , pur si simplu iti deblocheaza contul prin recunoasterea prietenilor atunci cand ti se intampla treaba asta.
 
Inca nu am incercat programul respectiv din motivul sa nu mil blocheze.... nici nu cred ca o sa-l incerc dupa ce m-am gandti oleaca mai bine fac totul manual.
Presupun ca este cont nou de fata sexy si ai primit multe cereri.
Din experienta iti recomanda sa accepti undeva 20-100 pe zi si chiar sa faci pauza 1-2 zile. Daca accepti totul odata vei primi cerere de verificare a contului si apoi toata munca e degeaba.
Contu e de fata .. mai mult draguta si naturala e poza decat sexy.
Am aceptat in 3 zile 2 mi de cereri.
Pana acuma nu am primit nici o cerere de verificare .
Sper ca o sa mearga tot asa in continuare.
Daca rusesc sa ajung la 5 mi o sa postez modalitatea cum sa dai confirm fara sa fi blocat .... asta daca totul decurge bine.
 
Accesati acest URL:
https://www.facebook.com/reqs.php

Iar in consola browserului introduceti scriptul:
Cod:
javascript: var field = document.getElementsByName("actions[accept]");for (i = 0; i < field.length; i++)field[i].click() ;
[/i]

Eu am folosit scriptul acesta si nu am avut probleme. Ideal ar fi ca la inceput sa acceptati manual, 1,2 zile, iar dupa accea puteti folosii scriptul o data la X ore.
 
A incercat cineva metoda
Accesati acest URL:
https://www.facebook.com/reqs.php

Iar in consola browserului introduceti scriptul:
Cod:
javascript: var field = document.getElementsByName("actions[accept]");for (i = 0; i < field.length; i++)field[i].click() ;
[/i]

Eu am folosit scriptul acesta si nu am avut probleme. Ideal ar fi ca la inceput sa acceptati manual, 1,2 zile, iar dupa accea puteti folosii scriptul o data la X ore.
Imi da aceasta eroare TypeError: field.click is not a function
 
Loading...
Back
Sus