Coldplay - Adventure Of A Lifetime

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ascult aceasta melodie de ceva vreme la radio si nu stiam cum se cheama. Noroc de nepotica mea care o app pe telefon care iti spune numele la melodie.
Asa am aflat ca este Coldplay - Adventure Of A Lifetime.
Clipul este bestial si imi aduce aminte de de filmul Lucy.

 
Intradevar clipul e bestial si unicat.
Credeam ca mi se ppare doar mie. :D
Noaptea il da mult pe radio si este asa de linistitor si te ajuta sa muncesti ai bine.

Plus ideea la clip este bestial. Te face sa intelegi ca in fiecare poate fi aventura vietii tale, daca acorzi putina atentie si deschizi ochii. :D
 
Bine spus Alex si sa te gandesti ca eu l-am urmarit aici pe forum de pe telefon si mia placut. Dar de pe Pc sau Tv. Am sa-l pun pe stick si il bag la Tv sa il pun la copil sa se uite. Apropo si-a revenit telefonul meu :)
 
Bine spus Alex si sa te gandesti ca eu l-am urmarit aici pe forum de pe telefon si mia placut. Dar de pe Pc sau Tv. Am sa-l pun pe stick si il bag la Tv sa il pun la copil sa se uite. Apropo si-a revenit telefonul meu :)
Eu am conectat laptopul la smart tv de 48` si se vede bestial, plus cum danseaza maimutele alea, e belea rau de tot. Iar finalul te lasa fara cuvinte, cate te face sa intelegi ca viitorul poate fi frumos si plin de aventuri.
Plus te face sa intelegi ca orice este posibil daca esti dispus sa visezi, crezi si sa incerci.
Nepotica mea cea mica a dansat de fiecare data pe acest cantec. Cred ca de acum o va stresa pe sora-mea sa-i puna cantecul toata ziua pe TV.

Ieri ascultam o cantec de prin `80 si vorbeam cu cineva daca peste 20 de ani cand vom auzi un cantec din 2015 vom tresari la fel. Ei bine, acum stiu ca voi tresari cand voi auzi Coldplay - Adventure Of A Lifetime.
 
Loading...
Back
Sus