Cerere Caut job postez filme, seriale, anime, adult

criss.ami

Member
Registered
Full Member
RoForum.Net


Am răscolit sa caut și eu un job și am găsit la voi aici și m-am gândit sa încerc și eu

  1. Pentru un film, episod, adult care include: Titlu, descriere copiată, 2 surse video ( codurile băgate în conturile personale ) , film,episod, adult pe servere personale tariful este de 150 EURO la 1000 de postări.
  2. Plata se face paypal înainte de comanda. Skype criss.ami
 
Ultima editare:
Fa-mi o oferta pentru 1000 puse in contul de verystream, puse intr-un script, din script puse pe site. Posturile sunt facute deja, campul pentru verystream e facut deja. Thema dooplay.
 
Doar azi 1000 de postări care conține titlul, descriere copiată, 2 surse în contul dvs 60 euro
nu iti pot da mesaj ... asa ca te intreb ... daca esti ok cu adaugarea de posturi cu surse pe site-uri de seriale ... dar sa iei 100% ce revenue faci de pe acel site .... cu toate sursele tale .
 
nu iti pot da mesaj ... asa ca te intreb ... daca esti ok cu adaugarea de posturi cu surse pe site-uri de seriale ... dar sa iei 100% ce revenue faci de pe acel site .... cu toate sursele tale .
ce trafic ai pe siteul tau de seriale? ceva asemanator am facut eu pt cineva de pe acest forum mai demult, dar ia scazut traficul si am renuntat intre timp. m-ar tenta ideea ta daca ai trafic bun pe siteul tau.
 
ce trafic ai pe siteul tau de seriale? ceva asemanator am facut eu pt cineva de pe acest forum mai demult, dar ia scazut traficul si am renuntat intre timp. m-ar tenta ideea ta daca ai trafic bun pe siteul tau.
Deajuns. ma interesa pe cineva sa isi puna sursele pe site, surse proprii, fara sa cer eu nimic pentru revenue din vizualizarea lor. Gen cat scoti pe netu, e treaba ta, nu a mea. De lucrat lucrez cu mai multe site-uri, si caut sa ma extind, dar asta e alta discutie, pe care o putem purta in privat. O sa-ti trimit in prv si detalii de trafic.
 
Loading...
Back
Sus