Castiga cu Spark si Tiql

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
O sa va prezint 2 site-uri :

1. Sparkprofit este o platforma de tranzactionare online. Te inregistrezi si vei primi 75000 de puncte cu care poti tranzactiona. Aceasta aplicatie te ajuta sa intelegi mai bine cum poti tranzactiona online. La sfarsitul fiecarei saptamani punctele vor fi convertite in $. Incercati sa plasati bet cat mai mare pentru un castig mai consistent. Chiar daca ajungeti la 0 tot mai puteti tranzactiona. OK dupa ce la sfarsitul saptamanii punctele se convertesc in $ aveti tentatia sa ii retrageti, ei bine nu o sa puteti retrage de aici. Ce aveti de facut? Aici intervine al doilea site...

2. Tiql este acelasi lucru ca si sparkprofit doar ca de aici veti putea retrage banii. Nu este nevoie sa investiti voi, pur si simplu transferati banii din sparkprofit in tiql. Dati transfer from sparkprofit si puteti transfera cel mult 15$ tiql. Cu acestia puteti tranzactiona pe tiql iar cand ajungeti la 30$ tiql dati withdraw. Pentru a nu pierde prea mult timp verificati-va identitatea inainte, eu am trimis o poza dupa buletin, asa ca aveti grija cand va inregistrati pe ambele platforme sa folositi acelasi email, nume, data nasterii si localitate reale.

Eu am facut 30.63$ tiql intr-o zi de la 15 transferati din sparkprofit. La retragere va vor spune ca poate dura maxim 2 saptamani, la mine a durat o zi, totodata este si un comision de 4$ pentru retragerile intre 30 si 150$, totusi mie mi-au oprit mai mult de 6$. Dupa retragere puteti transfera iar din Sparkprofit si puteti tranzactiona iar. Pe Tiql puteti deposita si minim 10$ si sa tranzactionati cu ei.

Inregistraza-te pe Sparkprofit aici : https://sparkprofit.com/intro?by=xQJS2v
Inregistraza-te pe Tiql aici : https://tiql.co/?by=xQJS2v
Pentru orice alte nelamuri va stau la dizpozitie!
Platesc? DA uite aici


tiql.png
 
Nu am înțeles un lucru , trebuie sa fac verificare cu buletinul ? Sau nu este nevoie de buletin în cazul în care pe ambele site-uri folosesc aceleași date de înregistrare ? Mulțumesc o zi plăcută Îți doresc !
 
Iti trebuie pe tiql pentru verificare identitate, pentru a confirma numele, anul nasterii si tara. Deci trebuie sa adaugi date reale. Asta daca vrei sa retragi banii
 
Hai ca ma bag si eu pote iese ceva :)
PS: Nu sti cumva cam cat valoreaza punctele
 
Ultima editare:
Apasa pe social si acolo ai skills reward. Completeaza datele si raspunde la intrebari ca sa primesti mai multe puncte
 
Apasa pe social si acolo ai skills reward. Completeaza datele si raspunde la intrebari ca sa primesti mai multe puncte
Am gasit dar trebuie sa strangi la puncte la greu adica ca sa scoti macar 1 Euro acolo trb sa ai vreo 300k puncte
 
Depinde de mai multi factori. Azi am dat retragere la plata nr 2 in valoare de 30.06$ sa vedem in cat timp platesc de data asta.
Cred ca exista un mic delay intre cele 2 aplicatii ce poate fi in avantajul nostru!
 
Nu-i rau deloc. Ca o completare pentru a primii mai mult de 5000 de puncte la inceput, completati datele de la optiuni.
 
neata
cum se castiga in sparkprofit ? is inscris de cateva zile ieri numai am castigat da nu imi da nici o plata
 

Atașamente

  • Spark Profit.png
    Spark Profit.png
    94,3 KB · Vizualizări: 13
neata
cum se castiga in sparkprofit ? is inscris de cateva zile ieri numai am castigat da nu imi da nici o plata

La sfarsit de saptamana punctele se convertesc in bani. Ai nevoie de mult mai multe puncte pentru a castiga ceva. Dupa ce se convertesc in bani ii poti transfera pe tiql si acolo cand ajungi la 30$ poti da withdraw. O varianta mai simpla ar fi sa depozitezi 5$ pe tiql si sa nu mai astepti castigul de pe sparkprofit
 
pana acum pe sparkprofit imi arata ca am facut 0.03 centi hmmm rau de tot , dar vad atii care fac mult mai mult si pe clasamentu saptamanalnu is io ieri am fost pe locu 5 acum is pe locu 19 .

daca depozitez pe tiql bani pot sa le folosesc ca pe sparkprofit acelasi sistem ? daca aici nu castigi si incepi de la 70.000 cu 5 $ ce profit ai 0,00001 pe saptamana
 
pana acum pe sparkprofit imi arata ca am facut 0.03 centi hmmm rau de tot , dar vad atii care fac mult mai mult si pe clasamentu saptamanalnu is io ieri am fost pe locu 5 acum is pe locu 19 .

daca depozitez pe tiql bani pot sa le folosesc ca pe sparkprofit acelasi sistem ? daca aici nu castigi si incepi de la 70.000 cu 5 $ ce profit ai 0,00001 pe saptamana
Acolo este un pic altfel poti pune 3$ si in 5 min poti castiga 3 sau bine poti pierde. Este un pic diferit vei castiga sau pierde in functie de cat pui
 
Loading...
Back
Sus