Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Nu cred că e vorba de VPN.Funcționează un timp şi gata.
Încearcă acest portal:
147.135.130.72:8011
username=100200300
password=100200300 expiră la data de 02.10.2021,dar se poate întrerupe oricând.
Nu merge nici asta la mine:Access Denied. Oricum mersi de ajutor.
 
Ultima editare:
Aseară pe la 23 ,ora Spaniei nu mai mergea, acum merg. Probabil s-au atins Nr maxim de conectări
 

Atașamente

  • Screenshot_20210511-073504.png
    Screenshot_20210511-073504.png
    399,7 KB · Vizualizări: 35
In mod normal nu umblu cu milogeala și nu-mi place sa cer prin privaturi dar dacă s-a ivit aceasta ocazie fac un compromis și vă cer nu o lista,vreau doar câteva programe stabile .Antena 1,Pro TV, HBO 1,2 Digi 24 și Cinemax1. La altele nu mă uit.Am un Google tv și m-am săturat să tot caut liste să văd 7 posturi tv. Dacă v-i se face "milă" îmi puteți trimite aceste 7 posturi in privat. Mulțumesc, oricum!
 
Sa știi ca eu am multe liste sau ce ai crezut ca eu ma laud dacă nici asta nuti place sa știi ca aceste liste sunt prețioase
Multumesc,mult!Mai mult decat suficient.Important este sa functioneze din moment ce le bag in Google Tv.Ps La Antena 3 nu ma uit nici daca ma platesti :))
 
Salut,are cineva un link pentru Digi 24 hd

Salut , am un smart lg cu web os , si as vrea sa folosesc lista tv gen stalker cu ip si mac , exista vreo aplicatie de gen pentru lg ?
Tivimate crack premium nu are stalker portal...dar cea originala din Google play are( 1 lista gratis , inblick premium ptr mai multe liste) . Tivimate premium descarci cu Filelinked apk ( Google codes for Filelinked to login)
 
Loading...
Back
Sus