Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Update:


Cine mai postează fișiere virusate primește ban automat fara discuție.
Este datoria ta sa scanezi orice fișier urcat, publicat pe forum.
La fel este datoria voastră sa scanati orice fișier luat înainte de a rula in calculatorul personal.

Roforum in acest moment nu are posibilitatea de a scana automat orice fișier urcat pe forum.

Userul care a urcat acel fișier a primit ban permanent pe Roforum.

Ce este interesant e ca nimeni nu a dat raport la postarea respectiva dar dati la absolut orice altceva.
 
ceva liste .....da ce tu faci colectii de mai multe liste ,credeam ca una iti este de ajuns

Care vreti activare de liste lasati-mi Mac-ul aplicatiei Smart Iptv de pe TV (in privat) si va voi activa , nu activez la cei care fac colectii de liste sau alte pasiuni de genul ,activez doar la cei ce chiar vor sa vada tv pe online free
ceva liste .....da ce tu faci colectii de mai multe liste ,credeam ca una iti este de ajuns

Care vreti activare de liste lasati-mi Mac-ul aplicatiei Smart Iptv de pe TV (in privat) si va voi activa , nu activez la cei care fac colectii de liste sau alte pasiuni de genul ,activez doar la cei ce chiar vor sa vada tv pe online free
scuze ...lista.. sigur ajunge una..timp sa am sa ma uit ..ms
 
Update:


Cine mai postează fișiere virusate primește ban automat fara discuție.
Este datoria ta sa scanezi orice fișier urcat, publicat pe forum.
La fel este datoria voastră sa scanati orice fișier luat înainte de a rula in calculatorul personal.

Roforum in acest moment nu are posibilitatea de a scana automat orice fișier urcat pe forum.

Userul care a urcat acel fișier a primit ban permanent pe Roforum.

Ce este interesant e ca nimeni nu a dat raport la postarea respectiva dar dati la absolut orice altceva.
Salut. de ce imi apare "sunt invizibil" ? ms
 
Loading...
Back
Sus