Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Nici măcar nu mai sunt cele românești.
Ai putea sa le grupezi pe țări?
Ar fi mai ușor de găsit în lista.
Eu nici macar nu stiu daca functioneaza pentru ca internetul este praf pe vapor.
Asa ca nu vad rostul sa continui sa muncesc, daca muncesc degeaba.
Cand imi va spune cineva daca merge sau nu, asa cum am intrebat, atunci voi lua decizia de a continua, de a adauga canale romanesti... etc.
 
Eu nici macar nu stiu daca functioneaza pentru ca internetul este praf pe vapor.
Asa ca nu vad rostul sa continui sa muncesc, daca muncesc degeaba.
Cand imi va spune cineva daca merge sau nu, asa cum am intrebat, atunci voi lua decizia de a continua, de a adauga canale romanesti... etc.
nu te supara pe urinati astia
 
Nu ma supăr inteleg ca ii ajută.
Dar cred ca o sa il fac cand ajung acasa, il verific, testez eu si nu mai deranjez pe toata lumea cu astfel de intrebari si cand voi avea certitudinea ca functioneaza asa cum vreau voi decide daca pastrez linia sau nu.
 
Nu ma supăr inteleg ca ii ajută.
Dar cred ca o sa il fac cand ajung acasa, il verific, testez eu si nu mai deranjez pe toata lumea cu astfel de intrebari si cand voi avea certitudinea ca functioneaza asa cum vreau voi decide daca pastrez linia sau nu.
nu mai le da nici 1 lista,nu merita urinati astia,nu stiu sa aprecieze gestul,asa ca dale prin ...
 
Ceva ce am observat la mine si nu stiu daca e viabil pentru toti.

La mine pe Digi nu merge nici un stream in afara de cele cunoscute gen YouTube, Facebook, titkok, etc.

Asa ca folosesc 1.1.1.1 aplicatia de la cloudflare si totul funcționează bine.

E bun de testa sa vedeți daca va funcționa.

De reținut ca eu folosesc pe mobil.

Chiar acum am instalat aplicația și ai avut dreptate. Eu sunt în UK și cu internetul de la serviciu sau de acasă marea majoritate a streamurilor nu mergeau, iar acum nu mai sunt probleme. Mulțumim!
 
Eu nici macar nu stiu daca functioneaza pentru ca internetul este praf pe vapor.
Asa ca nu vad rostul sa continui sa muncesc, daca muncesc degeaba.
Cand imi va spune cineva daca merge sau nu, asa cum am intrebat, atunci voi lua decizia de a continua, de a adauga canale romanesti... etc.
Acum înțeleg de ce ai probleme cu internetul. Am lucrat și eu 3 ani pe barcă... O simplă pagină web abia se deschidea. Baftă multă!
 
Which playlist has romanian music channels from Flux package (Flux Manele, Flux Dance, Flux Music 4K and other)?
 
Loading...
Back
Sus