Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Ce program folosesti sa extragi linkurile? Am aflat si eu ca foloseste inclusiv linkurile r d s, dar alte nu prea si chiar m-ai facut curios ca am multe linkuri iptv cu ip-urile originale mascate si poate ma ajuti sa le extrag :) Daca este o procedura pe care nu vrei s-o imparti in public, hai sa gasim o metoda sa-mi spui in privat.
Îl cunosc eu pe tip , nu e a băieților de la T4K , cu omu nu se pote vorbi, tu ii spui ceva și el îți trimite filmări cu el pe lift in casa liftului , cum își bate joc de oameni le oprește liftul, ii sperie și altele !
Codurile de la link se schimba ca un token, dar e o combinație ceva , trebuie verificat in ce e codarea ! Link-urile originale le poți extrage prin descărcarea link-urșilor ts ( când le descarci apare link-îl original) și a celor m3u8 in sursa principala dar la el pe site tot cu ts le vezi cu Pluginul hls pentru browserul care îl folosești ! Are doar câteva canale stabile , majoritatea sunt link-URI iptv , care pică destul de des , el le înlocuiește și tot așa !


Da și mie lista ta de iptv cu Ip original in privat :)
 
" cu el pe lift in casa liftului ... le oprește liftul, ii sperie și altele ! " :)))))))))))) Tu vorbesti serios? Eu comunic cu el, are o meserie simpatica, nu stiu de ce lifturi spui tu. N-am primit filmulete de astea. In schimb imi apar poze sau live-uri de la munca lui. E ok tipul. Ne mai ajutam uneori.
 
" cu el pe lift in casa liftului ... le oprește liftul, ii sperie și altele ! " :)))))))))))) Tu vorbesti serios? Eu comunic cu el, are o meserie simpatica, nu stiu de ce lifturi spui tu. N-am primit filmulete de astea. In schimb imi apar poze sau live-uri de la munca lui. E ok tipul. Ne mai ajutam uneori.
Sigur vorbim de același om ? Deci crede-ma , ca din 2 vorbe care le vorbeam cu el , omu doar știe , doar face , nimeni nu e ca el ! Apoi ma lua cu hai ca te la ma duc in lift ori nu știu eu sa comunic cu oamenii ori el e nebun ! Ori nu e același om
 
Nu stiu de cine vorbesti tu. Eu sigur vorbesc de tip. Chiar aveam un link de digi 4k si mi l-a trecut prin serverul lui...sa-l maschez. :D E in grupul de facebook in care sunt. Cunosc ceva admini cu site-uri asemenea astuia, multe arhicunoscute. Oameni superok din ce-i stiu eu. :D
 
Nu stiu de cine vorbesti tu. Eu sigur vorbesc de tip. Chiar aveam un link de digi 4k si mi l-a trecut prin serverul lui...sa-l maschez. :D E in grupul de facebook in care sunt. Cunosc ceva admini cu site-uri asemenea astuia, multe arhicunoscute. Oameni superok din ce-i stiu eu. :D
Eu vorbesc de baiatu care are tvpemobil
 
Nu stiu de cine vorbesti tu. Eu sigur vorbesc de tip. Chiar aveam un link de digi 4k si mi l-a trecut prin serverul lui...sa-l maschez. :D E in grupul de facebook in care sunt. Cunosc ceva admini cu site-uri asemenea astuia, multe arhicunoscute. Oameni superok din ce-i stiu eu. :D

Stiu ca esti destul de activ si pe i p t v l u x e, exista vreo metoda de extragere a linkurilor mascate din sectia VIP? :)
 
Stiu ca esti destul de activ si pe i p t v l u x e, exista vreo metoda de extragere a linkurilor mascate din sectia VIP? :)
Nu, nu cred.
Madutu CFR are pe db baiatu !??
Dap. Ti-am spus, cu mine vorbeste ok.

Nu mai am VIP , am încercat sa îl plătesc și nu merge ! Dacă ești bun sa lași profilul tău in privat sa vedem ce putem face ar fi ceva
E acelasi nick ca aici.
 
Liste vip postez si eu. E la latitudinea celui ce posteaza ce fel de grad de vizibilitate le da. Totul tine de "providerul" ce le administreaza, cel ce are panelul cat le tine deschise, cat de bune sunt, cate conexiuni accepta. Bine, tine de el in masura in care poate si el. Daca e reseller ( redistribuie la randul lui) si are pachet cu doar 100 de conexiuni si intra 114 tot degeaba. Intelegi ideea? Eu scanez ip-uri/porturi...dau de liste si le postez. Restul nu depinde de mine sau de ipvluxe. Iptvluxe pune o "masca" si le redifuzeaza cu link-ul lor. Si iau bani. Din ce gasesc eu...x, y. Bine, e si cheltuiala de intretinere/gazduire/redistribuire.
 
Liste vip postez si eu. E la latitudinea celui ce posteaza ce fel de grad de vizibilitate le da. Totul tine de "providerul" ce le administreaza, cel ce are panelul cat le tine deschise, cat de bune sunt, cate conexiuni accepta. Bine, tine de el in masura in care poate si el. Daca e reseller ( redistribuie la randul lui) si are pachet cu doar 100 de conexiuni si intra 114 tot degeaba. Intelegi ideea? Eu scanez ip-uri/porturi...dau de liste si le postez. Restul nu depinde de mine sau de ipvluxe. Iptvluxe pune o "masca" si le redifuzeaza cu link-ul lor. Si iau bani. Din ce gasesc eu...x, y. Bine, e si cheltuiala de intretinere/gazduire/redistribuire.

Inteleg ideea, insa ceea ce nu inteleg de ce cel care gazduieste serverul (sursa originala) tine deschise porturile cand nu primeste bani de la i p t v l u x e. Adminul serverului nu are nici un interes.
 
Sper ca nu este o problema ca am postat acel site mai sus?
Vad ca toata discutia a plecat de la acel site postat de mine.
 
Buna prieteni!
M-a invatat un prieten care se ocupa cu prostiile astea de linkuri iptv cum sa extrag o adresa cu ajutorul aplicatiei Mx player pe sistem android!Va las o poza mai jos
Sper sa intelegeti ceva!BaftaScreenshot_2019-01-23-18-12-14.png
 
Buna prieteni!
M-a invatat un prieten care se ocupa cu prostiile astea de linkuri iptv cum sa extrag o adresa cu ajutorul aplicatiei Mx player pe sistem android!Va las o poza mai jos
Sper sa intelegeti ceva!BaftaVezi atașament 3027
Chiar cautam asa ceva. Multumesc frumos.
 
Salut

Cine imi poate da cateva site-uri care ofera restream dar sa fie stabile.

In general daca stiti site-uri din romania.

Multumesc!
 
Loading...
Back
Sus