Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

IPTV m3u-Functionează cu Stalker Portal și IPTV by Alexander Sofronov.
Cine e Alexander Sofronov?
Mai mentiona cineva zilele trecute si nr meu de la audi "ZED" ... Totodată am vazut un tip ZED destulde activ pe alte forumuri cu scripturi de pe Github... (destul de slab pregatit dar bun in promovare) whatever... atat timp cat nu sunt aici ... sunt zero pentru multi pentru ca nu sunt activi.
Iar daca sunt aici pe grup, bun... totusi cred ca ar ajuta mai mult daca ar fi si ei mai activi.
Chiar nu nu ma interesează no name-uri...
Sori... daca jignesc (Eu nu stiu engleza, spaniola, scuzati gramatica) :-|
 
Ultima editare:
Cine e Alexander Sofronov?
Mai mentiona cineva zilele trecute si nr meu de la audi "ZED" ... Totodată am vazut un tip ZED destulde activ pe alte forumuri cu scripturi de pe Github... (destul de slab pregatit dar bun in promovare) whatever... atat timp cat nu sunt aici ... sunt zero pentru multi pentru ca nu sunt activi.
Iar daca sunt aici pe grup, bun... totusi cred ca ar ajuta mai mult daca ar fi si ei mai activi.
Chiar nu nu ma interesează no name-uri...
Sori... daca jignesc (Eu nu stiu engleza, spaniola, scuzati gramatica) :-|
Am specificat și numele celui care a făcut aplicația deoarece sunt mai multe aplicații cu titulatura de "IPTV".Aplicația se găsește pe Google Play.Nu este nimic complicat,nu este necesară cunoașterea englezei sau spaniolei.A fost doar o simplă precizare.
 
Am specificat și numele celui care a făcut aplicația deoarece sunt mai multe aplicații cu titulatura de "IPTV".Aplicația se găsește pe Google Play.Nu este nimic complicat,nu este necesară cunoașterea englezei sau spaniolei.A fost doar o simplă precizare.
Ok boss.
Faza cu engleza era pt felul cum am scris sorry :p
Merci.
 
IPTV m3u sport.
 

Atașamente

  • Sports-IPTV-1-06-12-2021.m3u
    67,6 KB · Vizualizări: 26
  • ScreenShot_20211206220801.jpeg
    ScreenShot_20211206220801.jpeg
    268,5 KB · Vizualizări: 6
: stalker_portal
╠═➤ : 00:1A:79:2F:89:39
╠═➤ :
╠═➤ :
╠═➤ . :
╠═➤ :
╠═➤ :
╠═➤ : \u041f\u0440\u0435\u043c\u0438\u0443\u043c
╠═➤ : System.Collections.Generic.List`1[System.String]
╠═➤ : System.Collections.Generic.List`1[System.String]
╠═➤ : System.Collections.Generic.List`1[System.String]
╠═➤ :
╠═➤ :
╠═➤ : FCC577DC97C26
╠═➤ : 4EBD5E763326467386568B22FD881B316200D03D42FCAFF6B85D5500915026D7
╠═➤ : B9645DD3AD2CB991C609430A92A6F054B2EF68B8122F72682C92D6BFA42F295F
╠═➤ : foreign entertainments children's cinema science sports music business religion for ADULT s España France Deutschland England Portugal Nederland Italia יִשְׂרָאֵל Magyarország Polska Прибалтика Беларусь Россия Україна
╠═➤ : Cartoon Ours cinema World cinema Documentary Humour Hobbies Our Serial Foreign Serial Клубничка
Verificat cu Stalker Portal Player
 
http://nox101.com:8080
User: mehmetkis
Pass: mehmetkis

Kategori➤ [{ Spor Ulusal 4K Yerel Haber Sinema Belgesel Cocuk Muzik Uluslararasi Dini Kanallar Eglence Turk Radyolari Kibris Germany [ Guncel ] DE Kanäle DE Sport DE Dokumentarfilme DE Kino DE Kinder DE Music FRANCE NETHERLANDS UK [ ingiltere ] BELGIUM SWEDEN SWITZERLAND KURDISH ARABIC USA BULGARIA AZERBAIJAN ITALY RUSSIA EX-YU [ Yugoslavya ] DENMARK ALBANIA GREECE [ Yunanastan ] MACEDONIA NORWAY CANADA ROMANY POLAND AUSTRALIA AUSTRIA SPAIN PORTUGAL FINLAND İSRAİL UKRAINE BRAZIL SURIYE SAUDI ARABIA IRAN MISIR Birleşik Arap Emirlikleri Croatia BAHREYN CEZAYIR FAS IRAK KATAR KUVEYT LIBYA LUBNAN TUNUS UMMAN URDUN YEMEN SLOVAKIA CZECH REPUBLIC XXX +18 Adult HUNGARY AFGHANISTAN ARGENTINA MEXICO BOSNA HERSEK COLOMBIA SOUTH AFRICA REPUBLIC SIRBİSTAN [ Live ] INDIA Armenia [ Live ] Pakistan [ Live ] Kazakistan
Verificat cu SFVIP Player,fără VPN.
 

Atașamente

  • ScreenShot_20211207235210.jpeg
    ScreenShot_20211207235210.jpeg
    418,3 KB · Vizualizări: 11
Salutare tuturor ,avem si noi o lista la liber a forumului ,pentru sarbatori?
Fie link ,fie document text compatibila cu aplicatia Smartiptv
Cred ca a postat cineva cu ceva timp in urama dar nu o mai gasesc.
Multumesc anticipat
 
Loading...
Back
Sus