Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Bună seara! Sunt plăcut impresionat de ceea ce am găsit pe acest forum și mai ales de bunăvoința celor de aici și dorința lor de a ajuta. Sunt nou și nu am contribuit încă cu nimic, nici nu știu dacă cei de aici atât de bine informați și experți în domeniu vor avea vreodată nevoie de mine. Probabil că nu e frumos ca la prima mea comunicare să am deja o cerere, dar îndrăznesc totuși, punând un ,,vă rog frumos'' în față: poate cineva să-mi dea o adresă (m3u8) pentru Digi24 4K? Mă refer la postul 4K pe care providerul meu nu îl are, diferit de clasicul Digi 24. Desigur, mi-aș dori să fie stabil, fără dată de expirare. Vă mulțumesc anticipat!
 
Pentru SERGIUT.Cu mare plăcere.La mine funcționează cu IPTV player.Da,e posibil să expire.De ce nu încerci să-l vezi cu aplicații ca:StbEmu ,Ultimate IPTV Playlist Loader şi altele asemănătoare cu adrese mac? Sunt mai stabile şi ai şi alte canale tv.
Da, funcționează, doar că e cam cu multe sughițuri. Mulțumesc oricum și rămân dator. Știu că atâta timp cât e un post pe bani, nu o să avem o sursă publică oficială. Nu-mi pierd speranța totuși în găsirea unei surse mai bune și permanente, mai ales.
Prefer liste m3u pentru că știu să le editez pe gustul meu, scot ce nu mă interesează și restul le așez în grupuri și în ordinea preferată. Dar sunt deschis la sugestii dacă pot să-mi fac o listă definitivă stabilă. Pentru că de fapt asta doresc, nu să încarc mereu altă listă. E posibil și în varianta cu adrese mac?
Eu vizionez pe Android TV și folosesc Smart IPTV fiind foarte utilă telecomanda pe care o am (fără să simt lipsa unui mouse). Adică dacă tastez 127 știind că acolo am Digi 4K, ajung instant unde doresc. Sau jonglez ușor doar între ultimele vizionate. Am desigur un grup de favorite, dar în care - la fel - prefer salturile țintite în locul navigării cu P+, P- sau prin listă. De asemenea schimb cu ușurință subtitrarea sau track-ul audio atunci când e cazul (le și memorează, ceea ce e important). Mă simt ca la tv prin cablu și oricui din familie îi pun telecomanda în mână (de la cel cu țâța-n gură, pân' la cel cu barba sură) are abilitatea de a o folosi așa cum era obișnuit dintotdeauna. Pentru mine singurul minus e că nu are PIP, ca DuplexPlay de exemplu.
Dacă pot face toate astea cu o aplicație mai bună, orice sfat e binevenit. Nu uitați totuși că Smart IPTV folosește foarte puține resurse pentru a funcționa.
 
Xtream m3u World mix.Sunt două liste.Prima funcționează,la momemtul postării, în a doua am găsit doar căteva prin sondaj.
 

Atașamente

  • IPTV MIX WORLD 15.07.2021.zip
    261,3 KB · Vizualizări: 45
Da, funcționează, doar că e cam cu multe sughițuri. Mulțumesc oricum și rămân dator. Știu că atâta timp cât e un post pe bani, nu o să avem o sursă publică oficială. Nu-mi pierd speranța totuși în găsirea unei surse mai bune și permanente, mai ales.
Prefer liste m3u pentru că știu să le editez pe gustul meu, scot ce nu mă interesează și restul le așez în grupuri și în ordinea preferată. Dar sunt deschis la sugestii dacă pot să-mi fac o listă definitivă stabilă. Pentru că de fapt asta doresc, nu să încarc mereu altă listă. E posibil și în varianta cu adrese mac?
Eu vizionez pe Android TV și folosesc Smart IPTV fiind foarte utilă telecomanda pe care o am (fără să simt lipsa unui mouse). Adică dacă tastez 127 știind că acolo am Digi 4K, ajung instant unde doresc. Sau jonglez ușor doar între ultimele vizionate. Am desigur un grup de favorite, dar în care - la fel - prefer salturile țintite în locul navigării cu P+, P- sau prin listă. De asemenea schimb cu ușurință subtitrarea sau track-ul audio atunci când e cazul (le și memorează, ceea ce e important). Mă simt ca la tv prin cablu și oricui din familie îi pun telecomanda în mână (de la cel cu țâța-n gură, pân' la cel cu barba sură) are abilitatea de a o folosi așa cum era obișnuit dintotdeauna. Pentru mine singurul minus e că nu are PIP, ca DuplexPlay de exemplu.
Dacă pot face toate astea cu o aplicație mai bună, orice sfat e binevenit. Nu uitați totuși că Smart IPTV folosește foarte puține resurse pentru a funcționa.
pentru pretențiile pe care le ai cel mai bine ar fi sa cumperi , dar sfatul meu e sa încerci Ultimate IPTV Playlist Loader , e cam ce vrei tu, si poți vedea si cu "mac".
un avantaj pe care îl are STB sau Ultimate IPTV Playlist Loader e ca poți vedea Reluări cu o săptămâna in urma, cu Smart iptv nu poți.
 
10 MACuri dar si linkuri M3U functionale la data postarii ce contin romania
 

Atașamente

  • iptvzeus.com25461.txt
    24,4 KB · Vizualizări: 100
Da, funcționează, doar că e cam cu multe sughițuri. Mulțumesc oricum și rămân dator. Știu că atâta timp cât e un post pe bani, nu o să avem o sursă publică oficială. Nu-mi pierd speranța totuși în găsirea unei surse mai bune și permanente, mai ales.
Prefer liste m3u pentru că știu să le editez pe gustul meu, scot ce nu mă interesează și restul le așez în grupuri și în ordinea preferată. Dar sunt deschis la sugestii dacă pot să-mi fac o listă definitivă stabilă. Pentru că de fapt asta doresc, nu să încarc mereu altă listă. E posibil și în varianta cu adrese mac?
Eu vizionez pe Android TV și folosesc Smart IPTV fiind foarte utilă telecomanda pe care o am (fără să simt lipsa unui mouse). Adică dacă tastez 127 știind că acolo am Digi 4K, ajung instant unde doresc. Sau jonglez ușor doar între ultimele vizionate. Am desigur un grup de favorite, dar în care - la fel - prefer salturile țintite în locul navigării cu P+, P- sau prin listă. De asemenea schimb cu ușurință subtitrarea sau track-ul audio atunci când e cazul (le și memorează, ceea ce e important). Mă simt ca la tv prin cablu și oricui din familie îi pun telecomanda în mână (de la cel cu țâța-n gură, pân' la cel cu barba sură) are abilitatea de a o folosi așa cum era obișnuit dintotdeauna. Pentru mine singurul minus e că nu are PIP, ca DuplexPlay de exemplu.
Dacă pot face toate astea cu o aplicație mai bună, orice sfat e binevenit. Nu uitați totuși că Smart IPTV folosește foarte puține resurse pentru a funcționa.
Figurant om ești de citeva zile pe forum și ai numai bășini în cap, auzi lista stabilă plătește 10 euro și fa abonament
 
Ce vrea el e posibil, dar sa zicem ca sa le gasesti si testezi dureaza plus tot costa "munca" chiar si daca sunt gratis. Gen daca postez ceva, ma limitez la maxim 10 conturi, chiar daca rezultatul scanarii poate fi de cateva mii.
 
Xtream m3u.
 

Atașamente

  • IPTV MIX WORLD 16.07.2021.zip
    68,6 KB · Vizualizări: 24
  • IPTv-Bein-Sport-16.07.2021.zip
    3,4 KB · Vizualizări: 7
IPTV mix world.
 

Atașamente

  • Latest IPTV M3U COUNTRIES-CHANNELS-FREE 17.07.2021.zip
    191,3 KB · Vizualizări: 69
Loading...
Back
Sus