Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

salut florine poti sa ma ajuti te rog am instalat ultimate iptv loader pe un box android cu mac siportal functioneaza dar se opreste dupa 5 minute am incercat mai multe macuri si tot la fel face acest program l-am cumparat de pro ce imi poti spune despre acesta.multumesc
Aplicatia e uneori instabila. Daca citim recenzile de pe Google play, observam ca aproape de jumate din clienti au probleme cu aplicatia. :(
 
florine alta aplicatie cu mac si portal buna.multumesc
Downloadeaza una din ele, sunt la fel
 
am luat ultimate iptv de la pag.52 si tot se opreste dupa 5 minute ce sa fac ajuta-ma .multumesc
Varianta "all in one" dată de Florin pare mai bună decat cea de la pag.52.O am şi eu pe tabletă unde funcționează perfect şi pe tv android unde functionează bine dar mi s-a resetat după vreo 7 zile şi am reinstalat-o şi acum e ok.În caz că nu reuşeşti încearcă varianta cu reclame de pe Google Play pe care o am instalată pe tv şi care funcționeaza perfect,doar că, pentru a scăpa de reclame am un mouse fară fir cu care anulez reclamele.
 
| Active | 12/04/2020 - Unlimited | Max Connections: 25 | null Connected | Real Url: iptvnow.me | Time Zone: Europe/Istanbul
Screenshot_1.png
 

Atașamente

  • playlist_dindin-3505.m3u
    200,6 KB · Vizualizări: 107
Xtream m3u
 

Atașamente

  • 1 m3u.txt
    3,2 KB · Vizualizări: 38
  • 2 m3u.txt
    15,5 KB · Vizualizări: 24
  • 5 m3u.txt
    16,1 KB · Vizualizări: 17
  • 4 m3u.txt
    5,4 KB · Vizualizări: 17
  • 3 m3u.txt
    26,7 KB · Vizualizări: 18
  • 6 m3u.txt
    62 KB · Vizualizări: 16
  • 7 m3u.txt
    39,8 KB · Vizualizări: 35
Loading...
Back
Sus