Canale Tv online Romania gratis pe desktop si mobil

Este simplu. Daca nu poti da mesaj nu ai nici macar o luna si nici clasa Full Membru.
Contribuie pe forum si vei avea acces.
Cine mai postează public pe forum grupuri de telegram, url propriu si alte metode de auto promovare, este out.
Sper sa nu ma repet.
Alex h la mine nu e nici o promovarea, că nu cistig nimic din treabă asta, doar vreau sa ajut oameni, așa că te aștept și pe tine pe telegram, ideia este că aici tot ce se postează in max 10 minute nu mai funcționează .
Mulțumesc pentru înțelegere
 
Atata timp cat se indruma-ajuta ...free...nu cred ca se promoveaza ceva free...in unele cazuri esti restrictionat..sa postezi gen(facebook)..iar la cate grupurii.are Pablo..nici nu mai stim...ba il inchide ba te zboara...iar link catre un grup care ajuta free...nu stiu de ce nu se mai poate posta...Stima!
 
Ultima editare:
00:1A:79:31:F7:D1
Expire Date: December 23, 2020, 1:00 am
M3U (VLC)
M3U (Kodi)
XMLTV EPG
Script for Dreambox
------------------------------------------------------------------------------------------
00:1A:79:56:73:F7
Expire Date: November 8, 2020, 9:14 pm
M3U (VLC)
M3U (Kodi)
XMLTV EPG
Script for Dreambox
------------------------------------------------------------------------------------------
00:1A:79:A4:83:64
Expire Date: November 16, 2020, 5:22 am
M3U (VLC)
M3U (Kodi)
XMLTV EPG
Script for Dreambox
------------------------------------------------------------------------------------------
00:1A:79:3E:79:E6
Expire Date: December 6, 2020, 1:00 am
M3U (VLC)
M3U (Kodi)
XMLTV EPG
Script for Dreambox
------------------------------------------------------------------------------------------
00:1A:79:43:F5:77
Expire Date: March 20, 2021, 1:00 am
M3U (VLC)
M3U (Kodi)
XMLTV EPG
Script for Dreambox
 
Majoritatea cred ca nu stiti pericolul cu canalele de telegram si sunt unii care stiu.
Nu acuz pe nimeni de nimic, dar pentru siguranța voastră nu voi accepta public postarea de canale telegram.
In privat este responsabilitatea ta daca o pățești.
 
Majoritatea cred ca nu stiti pericolul cu canalele de telegram si sunt unii care stiu.
Nu acuz pe nimeni de nimic, dar pentru siguranța voastră nu voi accepta public postarea de canale telegram.
In privat este responsabilitatea ta daca o pățești.
Pai ar fi bine sa ne explici si noua despre acest pericol să știm la ce să ne așteptăm.
Ideea este că pe pagina ta ce se postează moare imediat ex listele postate de mr Pablo acum citeva zile erau folosite de mine într-un cont ott de care beneficiau 25 de oameni free acum acele liste postate aici sunt disable
 
Atata timp cat se indruma-ajuta ...free...nu cred ca se promoveaza ceva free...in unele cazuri esti restrictionat..sa postezi gen(facebook)..iar la cate grupurii.are Pablo..nici nu mai stim...ba il inchide ba te zboara...iar link catre un grup care ajuta free...nu stiu de ce nu se mai poate posta...Stima!
Pai daca numai dupa cules sunt uni ,ca sa fie un grup viabil trebuie sa posteze toti ,nu unu cauta liste si altul le ia moca ....si da ca nici eu nu am mai a
Atata timp cat se indruma-ajuta ...free...nu cred ca se promoveaza ceva free...in unele cazuri esti restrictionat..sa postezi gen(facebook)..iar la cate grupurii.are Pablo..nici nu mai stim...ba il inchide ba te zboara...iar link catre un grup care ajuta free...nu stiu de ce nu se mai poate posta...Stima!
Stefane daca nici eu nu am mai ajutat free atunci cine
 
Pai daca numai dupa cules sunt uni ,ca sa fie un grup viabil trebuie sa posteze toti ,nu unu cauta liste si altul le ia moca ....si da ca nici eu nu am mai a
In sfarsit un mare adevar. Si dupa ce ajuti 9-zile iti da in cap ca de ce nu si in a 10-a :)))
Sau ajuti...si ce faci ajunge la tot poporul. De aia am cam lasat-o mai moale. De unii, de altii.
 
Pai ar fi bine sa ne explici si noua despre acest pericol să știm la ce să ne așteptăm.
Ideea este că pe pagina ta ce se postează moare imediat ex listele postate de mr Pablo acum citeva zile erau folosite de mine într-un cont ott de care beneficiau 25 de oameni free acum acele liste postate aici sunt disable
Merg listele stai linistit
Am auzit eu ca luai bani cu contul ott ,
In sfarsit un mare adevar. Si dupa ce ajuti 9-zile iti da in cap ca de ce nu si in a 10-a :)))
Sau ajuti...si ce faci ajunge la tot poporul. De aia am cam lasat-o mai moale. De unii, de altii.

Si apropo ,uni sau facut deja sefi pe listele providerilor, vor numai ei sa foloseasca listele gasite vrei sa dai free postezi si aici chiar cu riscul sa nu mai mearga apoi ,nu vad sensul sa mai intre lumea aici daca nu si posteaza liste , e la general liviule nu referitor la tine
 
Merg listele stai linistit
Am auzit eu ca luai bani cu contul ott ,


Si apropo ,uni sau facut deja sefi pe listele providerilor, vor numai ei sa foloseasca listele gasite vrei sa dai free postezi si aici chiar cu riscul sa nu mai mearga apoi ,nu vad sensul sa mai intre lumea aici daca nu si posteaza liste , e la general liviule nu referitor la tine
Daca tu aduci unul căruia eu i-am cerut un ban pentru iptv vreodată eu îți dau ție 500 de euro referitor la listele date de provideri eu am ajutat destui oameni cu ele dar acei oameni care merită , înainte listele erau publice și ajungeau pe la ruși
 
 
eu ti am zis ,nu am nimic personal cu tine sau cu altcineva dar cand vad cite unu ca ma ataca asa subtil reactionez si eu ...si o fac in felul meu, mai impulsiv
 
Loading...
Back
Sus