Blogul meu.

@Silviu
1. Prea personal ei aceasta discutie. Pana la urma e un forum deschis unde fiecare isi poate spune opinia.
2. Nu a fost jignire, cel putin asa o vad eu.
3. Daca ai spune ca forumul meu este o procarie si plin de rahaturi, ti-as da un raspuns unde as arata ca nu este si daca tot nu te conving atunci ramane asa cum asa cum am stabilit.
4. Fetele numele blogul meu 'Intaritorul de sfarcuri'. Cel putin era cand ma ocupa de el, acum am alte lucruri de facut.

Iti voi da un exemplu care sper sa intelegi ce vreau sa spun.
In scoala aveam un coleg care daca vorbeai frumos cu el nu te intelegea, nu te auzea pur si simplu. Daca incepeai sa iti bagi si sa iti sccoti si tot ce mai este in vocabularul popular te intelegeai cu el.

Ideea este ca fiecare are un stil de a se exprima. Aceasta poate fi exprima si in functie de starea fiecaruia in acel moment.
Indiferent care este opinia unui utilizator de pe acest forum sau alt forum este de datoria ta sa dovedesti ca se inseala, sa aduci argumente, care sa-l convingi ca este bun.

Plus trebuie sa multumesti la fiecare care aloca 5 minute sa se uite pe site-ul tau si apoi sa revina pentru a scrie cateva cuvinte.

Eu nu am spus ca isi pot spune opinia oricine, de aceea am facut acest topic pentru a vedea parerile din exterior legat de blog.
2.Depinde de persoana si cat de mult permite.
3.Nu am cum sa il conving pentru chiar daca a-si incerca tot la parerea lui ramane doar este vechi in doemni.
"Plus trebuie sa multumesti la fiecare care aloca 5 minute sa se uite pe site-ul tau si apoi sa revina pentru a scrie cateva cuvinte." eu multumesc pentru ca stiu ca nu oricine isi aloca 5-10 min sa imi dea o parere.Isi aloca doar cineva care vrea sa ajute acea persoana sau o persoana care vrea sa jigneasca.

Multumesc tuturor pentru parerile scrise in cadrul acestui topic, daca aveti nevoie de ajutor si va pot ajuta apelati la mine.
Astept pareri in continuare.
 
sunt de acord cu Dan. Ca iei mot-a-mot fiecare cuvant. El incearca sa-ti spuna ca numele blogului nu e reprezentativ...ce legatura are spiridon silviu cu recenziile? Oricum, asta nu prea mai conteaza..poate deveni brand..dar na..ce-ar fi fost in loc de emag.ro sa fie numele celui care contine compania .ro :)) cam asta e
 
sunt de acord cu Dan. Ca iei mot-a-mot fiecare cuvant. El incearca sa-ti spuna ca numele blogului nu e reprezentativ...ce legatura are spiridon silviu cu recenziile? Oricum, asta nu prea mai conteaza..poate deveni brand..dar na..ce-ar fi fost in loc de emag.ro sa fie numele celui care contine compania .ro :)) cam asta e
Ok asta este parerea voastra si o accept dar eu tot nu consider ca este obligatoriu ca atunci cand ai un Blog personal este strict necesar sa contina lucruri legate de tine si despre viata ta. Multumesc de parere.
 
Blogul arata bine, cat despre discutia de mai sus cred ca lumea are dreptate.
Fiind blogul tau poti scrie despre orice, dar daca vrei ca lumea sa stea pe blog, atunci trebuie sa scri si despre altceva, ca sa primesti comentarii, share.
 
uite cat valoreaza o postare si cateva raspunsuri.
deaja este google pe termenul <blogul meu>
yAxgiwO.png
 
Loading...
Back
Sus