Black Friday

Daca va interesează pe immdomain.com sunt domenii de la 1.50$. spre exemplu .biz este 2$ si ceva.
Gasi lista intreaga la secțiunea Promo.
 
Hostwinds.com tot are reduceri de 75% si inca nu s-au terminat
 
Dau
Păcat că nu e așa bun pachetul. L-am avut și eu pe 5 site-uri cu un total de 2-3k unici pe zi și dădea rateuri destul de des. Tot dedicatul e baza :))

eu am cel cu 4.88 si nu a picat niciodata,tine si sute de persoane online simultan,acum depinde si de ce scripturi ai pus,eu am avut siteuri cu wordpress si nu pica deloc pe cand la astea din romania shared pica intr-una ...
 
pentru gazduire de la namecheap ce sa aleg, ma refer la datacenter-ul?

Ambele merg rapid si sua si uk dar am observat ca gazduirea pe sua incarca greoi fisierele prin ftp,aceiasi problema si la godaddy si 1and1,pe cand cand cea din europa nu e nicio problema.poti alege uk ca sa nu fie deloc probleme cu load mai greu sau upload in ftp,ambele pachete au aceleasi reusurse,doar spatiul si nr de domenii add on difera
 
Ambele merg rapid si sua si uk dar am observat ca gazduirea pe sua incarca greoi fisierele prin ftp,aceiasi problema si la godaddy si 1and1,pe cand cand cea din europa nu e nicio problema.poti alege uk ca sa nu fie deloc probleme cu load mai greu sau upload in ftp,ambele pachete au aceleasi reusurse,doar spatiul si nr de domenii add on difera

Multumesc!
 
Dau
eu am cel cu 4.88 si nu a picat niciodata,tine si sute de persoane online simultan,acum depinde si de ce scripturi ai pus,eu am avut siteuri cu wordpress si nu pica deloc pe cand la astea din romania shared pica intr-una ...
Poate ai noroc si te-a pus pe un server unde alti clienti nu papa resurse la greu. Tot wordpress am avut si n-o fost bun. In plus google pagespeed ma trecuse pe red la load time server, cum l-am mutat cum o sarit iar pe verde . Dar nah, nu toti au aceeasi experienta. EU personal prefer dedicatul. Dau un ban in plus dar stiu sigur ca duce :)

PS: Suportul e cam praf. Era o eroare la server si efectiv aveam site-urile down si dupa ce rezolva problema imi spune ca era din partea lor..nici macar scuze nu si-au cerut =)) ca daca nu observam stateam cu ele asa mult si bine..ca modificasera ei nu stiu ce si trebuia reboot :))
 
Loading...
Back
Sus