Best Adult White Label

Am muncit si eu 2-3 zile, dar bani vad ca nu vor sa bage. Ii duc la abator daca continua tot asa ... :))

P.S. Iar imi vine sa renunt ...
 

Atașamente

  • revshare.png
    revshare.png
    25,1 KB · Vizualizări: 56
Ceva nu e bine, ieri am avut si mai multe vizite si inregistrari, dar nimeni nu a bagat bani. Imi vine sa schimb metoda de monetizare cu ceva pt. free sign up. Ori de la ei de pe site ori crackrevenue sau alt site CPA ...

Ce metoda ar fi cea mai buna pt useri care isi fac cont, dar nu cheltuiesc bani ?
 

Atașamente

  • 20210124_120725.jpg
    20210124_120725.jpg
    119,5 KB · Vizualizări: 38
Ceva nu e bine, ieri am avut si mai multe vizite si inregistrari, dar nimeni nu a bagat bani. Imi vine sa schimb metoda de monetizare cu ceva pt. free sign up. Ori de la ei de pe site ori crackrevenue sau alt site CPA ...

Ce metoda ar fi cea mai buna pt useri care isi fac cont, dar nu cheltuiesc bani ?
Adverten ar fi cel mai ok daca vrei sa mergi pe CPA
 
Am auzit de Adverten, dar nu i-am folosit pana acum, o sa ma documentez putin si despre ei.

Ce am uitat eu sa spun e faptul ca pt. o rata asa mare de inregistrare (ieri am avut 33 de inregistrari) mi-ar trebui ceva care sa semene cu pagina de register de pe whitelabel, practic sa trimit vizitatorul direct in "paine" ...

Ofertele CPA au asa ceva ? Ca nu am mai folosit un site CPA de cativa ani ...
 
Am auzit de Adverten, dar nu i-am folosit pana acum, o sa ma documentez putin si despre ei.

Ce am uitat eu sa spun e faptul ca pt. o rata asa mare de inregistrare (ieri am avut 33 de inregistrari) mi-ar trebui ceva care sa semene cu pagina de register de pe whitelabel, practic sa trimit vizitatorul direct in "paine" ...

Ofertele CPA au asa ceva ? Ca nu am mai folosit un site CPA de cativa ani ...
traficul care il trimiti tu pe webcam acum, pe cpa o sa fie trimis pe oferte de dating, iar acum cele de la adverten merg cam cel mai ok, era bun si lospollos dar de cateva luni nu mai este ok.
 
Ceva nu e bine, ieri am avut si mai multe vizite si inregistrari, dar nimeni nu a bagat bani. Imi vine sa schimb metoda de monetizare cu ceva pt. free sign up. Ori de la ei de pe site ori crackrevenue sau alt site CPA ...

Ce metoda ar fi cea mai buna pt useri care isi fac cont, dar nu cheltuiesc bani ?
Nu renunta, ca si ei am facut ca tine, primul meu white label s-a dus. Se inregistrau dar nimica... Acu am al doilea site facut... Si mai pun cate 1,2 video pe xvideos si de acolo vine traficul... Si surprizaa.. Au inceput sa vina si $$$. Nu fac promovari agresive, doar upload video
 
Dacă faci video upload sunt curios ce rezultate o sa ai cu CPA. Vezi ofertele de la tubeadvertising, poate găsești ceva acolo.
 
In ultimii 3 ani am incercat si eu de cateva ori metoda asta cu whitelabel-ul de la chaturbate, nu sunt chiar nou ...

De ce ma plang de rezultate, desi m-am reapucat sa-l promovez din nou de putin timp ? Pt. ca eu intuiesc ca acea mica modificare adusa metodei de promovare pe care am facut-o, imi aduce MEMBRI NEPLATITORI indiferent de cat insist sau de cat astept ... de asta caut alta metoda de monetizare ...
 
Are cineva idee pt. varianta 1$/sign up, cum pot obtine link-ul direct spre pagina de inregistrare ?

Daca te duci in sectiunea "Linking codes" si selectezi primul link "Broadcaster Signup Form", acel link te duce spre chaturbate.com/accounts/broadcaster_register/ . Eu as vrea direct spre /accounts/register ...

Diferenta dintre cele doua pagini e textul imens care apare pe /broadcaster_register si plus faptul ca ti se vorbeste despre a fi model de videochat ...
 
Buna ziua! am vazut ca a facut heimdall campanie pe reddit , ai putea sa ne explici si noua cum ai optimizat-o pt ca din cate vad eu , nu e un public tinta special pt categoria adult , si cat te-a ajuns o campanie, eu am incercat sa fac una si ma costa aproximativ 190$ un pic cam scump si nu stiu ce rezultate ar avea
multumesc anticipat!!!
 
Loading...
Back
Sus