Best Adult White Label

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Primul an :
4575
Al 2-lea an :
4576

În primul an am postat cam 75-80% din tot conținutul, adică anul acesta am depus efort MINIM, nimic comparativ cu primul. După cum a spus și Alex de multe ori, whitelabel e pentru termen lung, nu scoți bani repede, dar dacă îl lași să existe cu timpul scoți mult

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
2 ani și o lună, dar după cum am mai spus, nu am postat din mai, nici nu o să îl mai promovez, poate o să promovez altul în viitor, pe ăsta îl las să văd cât ține

tzuck

Member
Registered
Intrebare :
Cate videouri puneti pe un cont de xVideos , am inceput metoda si cu clipurile si efectiv adun vizite putine . Gen 100 la un clip de o luna . Postez sa zic odata la 2 zile deoarece am observat ca ar fi mai restrictivi si postez doar watermark pe video . Am avut 2 inregistrari ieri .

Sebastian

Active Member
Registered
Full Member
Vezi ca nu e chiar asa ușor cu xvideos. Trebuie sa verifici dacă îți apare contul tau în căutări. Dacă nu îți apare degeba faci alte conturi ca tot nu o sa îți apară clipurile. Ce e de făcut? Trebuie sa îți verifici contul. Cum sa faci asta? Te filmezi și rostești xvideos și uploadezi clipul. În 24 ore vei avea statutul de verificat și vei apărea în rezultatele căutării. Astfel dacă ști pe ce nișă sa te orientezi vei avea zeci sau chiar sute de mii vizionari pe clip în câteva zile. Ai grija ce video uploadezi, ai grija câte uploadezi. Eu uploadez 20 pe cont și nu mai accesez contul acela deloc. Fac altu și iarăși uploadez 20, în interval de câteva săptămâni... La o astfel de munca o sa ai câștig pasiv.

kwikfiks

Active Member
Registered
Full Member
Vezi ca nu e chiar asa ușor cu xvideos. Trebuie sa verifici dacă îți apare contul tau în căutări. Dacă nu îți apare degeba faci alte conturi ca tot nu o sa îți apară clipurile. Ce e de făcut? Trebuie sa îți verifici contul. Cum sa faci asta? Te filmezi și rostești xvideos și uploadezi clipul. În 24 ore vei avea statutul de verificat și vei apărea în rezultatele căutării. Astfel dacă ști pe ce nișă sa te orientezi vei avea zeci sau chiar sute de mii vizionari pe clip în câteva zile. Ai grija ce video uploadezi, ai grija câte uploadezi. Eu uploadez 20 pe cont și nu mai accesez contul acela deloc. Fac altu și iarăși uploadez 20, în interval de câteva săptămâni... La o astfel de munca o sa ai câștig pasiv.
tu iti verifici toate conturile?

tzuck

Member
Registered
sarumana ! Deci uploadam in zadar fara sa il verific ! Contul meu nu este verificat video . O sa fac cumva sa rezolv chestia asta si o sa revin cu rezultatele

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am primit un email de la crakrevenue cu top 5 tari care au performanta mare pe nisa cams.
Lista este buna pentru cei care au campanii de reclame sau pot atrage trafic din aceste tari prin alte surse.
Sport la conversii.

4612

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
La crakrevenue pe revshare la MFC eu am promovat puțin, am făcut în medie 10$ per 1k clicks, iar la DOI e tot 10$ per 1k cu 2$ per join, iar dacă vede că ai trafic legit te ridică, pe mine mă ridicase la 3.5$ per join, dar au spus că pot ridica și la 10$ atâta timp cât nu ai gen 1000 joins şi 0 plati. De asemenea au și oferte cu 150$ per plătitor, nu la MFC, alea tot sunt faine

Loading...
Sus