Bani cu Linkshrink.net

RRR

Member
Registered
Salut,astazi vreau sa va prezint un site,pe care-l folosesc de ceva timp si de care sunt destul de multumit.E un site de tip-ul Link Shortner,precum renumitul Adf.ly,dar din cate am vazut eu mult mai profitabil.Site-ul are urmatoarele avantaje:
1.Ratele de plata sunt destul de mari,aveti cateva tari aici:

4414.PNG

2.Plata se realizeaza la pragul de 5$,prin PayPal (dureaza maxim 24 de ore pana ca banii sa intre in cont)
Dovezi de plata:

1.PNG

3.Puteti transforma mai multe link-uri deodata

451.PNG

In concluzie,e o alternativa mult mai buna pentru Adf.ly si un site din care se pot obtine niste bani in plus.
Va puteti inregistra aici : http://linkshrink.net/ref=f6795
Refferalii ma pot contacta si ii pot ajuta cu metode de promovare ale link-urilor si alte probleme legate de acest site.
 
Te rog trimite in pm dovada sa vad ca iti apartine adresa de email si din paypal print.
Daca nu trimiti postul va fi mutat + sanctiune.
Multumesc.
 
Rata pe Romania e mica dar acceptabila fata de alte compani:
0b42cc3d1b.png
 
Ultima editare:
Asta e ultima plata facuta de ei.Cea de 61,83$ care se observa si in prima poza.
 

Atașamente

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    4,7 KB · Vizualizări: 23
Decat sa folositi site-uri din astea mai bine va luati un script short url cu 30 $ si va faceti site-ul vostru,bagati pop si asta este ))) eu unul am oroare la asa ceva ''short url' daca vad pe vreun site ceva prin short nu mai intru in veci pe siteul ala ))
Exact la fel zic si eu
 
Decat sa folositi site-uri din astea mai bine va luati un script short url cu 35-40 $ si va faceti site-ul vostru,bagati pop si asta este ))) eu unul am oroare la asa ceva ''short url' daca vad pe vreun site ceva prin short nu mai intru in veci pe siteul ala ))
Sustin in totalitate ce a spus @Alex11b :D
 
Loading...
Back
Sus