Backlink site filme!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Buna ziua. Doresc sa cumpar backlink pentru un site de filme online. Cei care doriti, astept oferta voastra aici sau pe pm. Multumesc frumos!
 
Un backlink daca vrei iti pun eu gratis pe prima pagina,site vechi cu trafic si autoritate.
 
Ultima editare:
O sa fac atunci un blogroll pe unul dintre site-urile mele ''zfilme'' pe prima pagina cu maxim 5 backlink-uri cu trimitere spre 5 site-uri gratis.Nu am vandut niciodata backlink-uri si nici nu o sa vand de acum in colo.Site-ul este ok are trafic si face si trimiteri destule,am testat pe un site nou fix 4,5 zile de curiozitate c-am cate trimiteri face.Se poate vedea si in poza atasata.g.jpg O singura rugaminte am,nu accept site-uri facute in ''graba'' incomplecte sau fara poze.Cele 5 site-uri cine mai vrea backlink gratis forever le aleg eu.
 
Ultima editare:
tvhub.ro - cine doreste PM schimb FREE pm
 
Ultima editare:
O sa fac atunci un blogroll pe unul dintre site-urile mele ''zfilme'' pe prima pagina cu maxim 5 backlink-uri cu trimitere spre 5 site-uri gratis.Nu am vandut niciodata backlink-uri si nici nu o sa vand de acum in colo.Site-ul este ok are trafic si face si trimiteri destule,am testat pe un site nou fix 4,5 zile de curiozitate c-am cate trimiteri face.Se poate vedea si in poza atasata.Vezi atașament 719 O singura rugaminte am,nu accept site-uri facute in ''graba'' incomplecte sau fara poze.Cele 5 site-uri cine mai vrea backlink gratis forever le aleg eu.
http://filme720.com/ asta doar daca mai ai loc si iti place site-ul.
Multumesc!
 
Loading...
Back
Sus