Atenție la user-ul @florin11

TAFFY00

Well-Known Member
Registered
Full Member
Am fost contactat aseara de acest user,@florin11 cu privire la o tema (Vand - Vand tema keremiya v4 responsive)
Toate bune si frumoase ,mi-a spus ca imi da astazi banii dar sa ii trimit tema inainte.I-am trimis-o inca de aseara,i-am explicat cum sa o instaleze,etc.
Astazi,SURPRIZĂĂĂĂĂĂ. . . Nu-i mai place tema la om ,frate! Da ce-ai facut bobita,si banii mei?
Asa ca nu va incredeti in toti acesti "webmasteri" care vor numai mocaciuni. . .
Nu ma intereseaza daca @AlexH va lua sau nu masuri,ideea e ca "Traim in Romania" si ne meritam soarta !
 
Ultima editare:
tema daca era ok dar la ia lipsesc multe nu pot adauga meniu etc.pentru ca nu apare pe site nici login tot.ce detine de tema tema v4 keremya o aveam si eu dar nu editata pentru mobil insa problema daca nu pot adauga meniuri ce am nevoie nu pot incepe un site fara suparare am zis ca.nu am sa o folosesc si mai bine cumpar una noua cu licenta daca era completa nu era problema si tu ai cerut tema v5 keremya si nu am venit aici sa.ma plang ori cum critici sunt foarte multi (y)
 
pentru ca am vrut sa te ajut gratis daca pot si tu ce ai facut ai venit aici la judecata sa speli rufele in public ti.am zis ca nu am sa o folosesc eu chiar acum voi cumpara una cu licenta sa nu am probleme
 
De aceea cand vinzi ceva cel mai bine este sa iti dea banii intai si dupa ii dai "produsul". Apoi nu te intereseaza ce face cu el, e problema lui daca a cumparat acea tema.
 
LOL, Pai tu dai banii pe un lucru ce nu-l vezi?
In primul rand, orice ce se vinde, se probeaza, dupa se face plata, nu sunteti la curve sa le platiti inainte de servicile pe care vi le ofera!
 
la tema lipsesc multe 'este scoasa din cadrul iei nu am cum adauga meniuri de geaba fac am zis urmareste siteu sa vezi daca o voi folosi .cand incep un site de la 0 nu vreau sa mai dau gresi cum am mai facut!
 
LOL, Pai tu dai banii pe un lucru ce nu-l vezi?
In primul rand, orice ce se vinde, se probeaza, dupa se face plata, nu sunteti la curve sa le platiti inainte de servicile pe care vi le ofera!
Cand cumperi tema de la dooplay spre exemplu stii ce cumperi? Uite am cumparat tema de la 123movie si era de cacat, totul trebuia facut manual, nu era ca la dooplay si ce am putut face, doar nu le ceream banii inapoi dupa ce mi-a dat tema deoarece tu poti folosi tema aia, sa o ai salvata in PC, ei ce garantie au si asa si cu florin11, greseala lui @TAFFY00 . Eu nu a-si fi dat primul, decat ia-si fi aratat din pc cum functioneaza, daca ii convenea bine, daca nu salut !
 
Cand cumperi tema de la dooplay spre exemplu stii ce cumperi? Uite am cumparat tema de la 123movie si era de cacat, totul trebuia facut manual, nu era ca la dooplay si ce am putut face, doar nu le ceream banii inapoi dupa ce mi-a dat tema deoarece tu poti folosi tema aia, sa o ai salvata in PC, ei ce garantie au si asa si cu florin11, greseala lui @TAFFY00 . Eu nu a-si fi dat primul, decat ia-si fi aratat din pc cum functioneaza, daca ii convenea bine, daca nu salut !
E o diferenta intre a cumpara o tema de la o firma si de la un utilizator, de ce nu ai pus sa iti instaleze tema, eu nu sunt fan wordpress, dooplay sau alte genuri, totul este moca si va e lene sa faceti ceva din manuta voastra.
 
El oricum nu "traieste ca noi" din site-uri, are mari afaceri in strainatate dupa cum afirma el. Cum am mai zis si aici tipul chiar nu a inteles scopul acestui forum si pe langa asta mai e si tepar.
 
TAFFY00 eu nu am cerut aici tema gratis si dupa sa o vand tot aici.in primul rand nu este cum trebuie sa fie nu este la locul iei si nu am cum sa o folosesc ok
 
Asta e ca si cum ai mânca ceva in supermarket si la casa nu mai plătești ca nu ti-a placut. Ma rog, pentru 10 dolari... nu cred ca își avea rost cearta asta.
 
si eu am avut probleme cu useri de aici si nu am venit sa ma plang ca a vrut sa puna banner pe site dupa ce ma tinut toata noaptea sa pun banner unde vrea si dupa ca nu mai vrea? da nu am venit sa ma plang asa ca....
 
Loading...
Back
Sus