Aplicația social adult XXX

Kukool

Active Member
Registered
Full Member
Salutare tuturor...
După ani de "ars" domenii pe toate nișele ,filme , adult, jocuri, până și știri etc... m-am hotărât să creez și un website de socializare dar care să accepte adult, fără cenzură și fără restricții...
Hotărârea am luat-o în momentul când mi sa închis și contul de Twitter că am postat XXX...
Am incercat toate rețelele de socializare Reddit, Twitter, VK, ok.ru, quora, etc...la toate am rămas fără cont, chiar dacă nu am postat adult și doar sexy ,imagini sexy nu am exagerat cu nimic și totuși conturile au fost blocate...
Acum o să spuneți că metoda este învechită și că mulți au vrut să își deschidă website social și au dat gres...da sunt conștient de asemenea lucruri numai că eu o fac din plăcere și vreau să încerc și cu acest website deși cum am mai spus mai sus numai asemenea website-uri nu am mai avut în rest am avut și am în continuare aproape pe toate nișele website-uri...
Aș fi dorit să adaug aplicația in playstore dar din păcate nu va fi acceptată, deoarece este adult...
O să adaug în curând și filme adult, și jocuri adult, + multe altele, totul va fi cu timpul în funcție de activitatea userilor și traficul pe care îl are...
Accept colaborare cu oricine , link exange, sfaturi, etc...de aceea am și postat aici pentru că sfaturile voastre mereu mă ajutat de cate ori am apelat la această comunitate roforum...
Website-ul este aici
Aplicația o descărcați de aici apk... sau de pe website la înregistrare..
Am uitat să menționez se postează numai cu femei sau bărbați peste 40 de ani de aceea și numele MatureHOT...
Mulțumesc celor care se înregistrează pe website și dă și mai departe prietenilor...
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus