Android Live TV Silvia - Aplicatia care iti permite sa vezi posturi live pe mobil

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Azi va prezint aplicatia Android Live TV Silvia unde puteti vedea posturi live din romania si intreaga lume, doar ca in acest moment fara posturi din Romania nu sunt adaugate.
Canalele care sunt prezente sunt din UK si nu am reusit sa adaug intreaga lista ca sunt cam 200 canale iar acum sunt doar 51 dar urmeaza sa adaug si restul.

In acelasi timp doresc sa lansez o invitatie celor care detin servere de live stream tv stabile pentru o colaborare. Ne intelegem noi cumva pentru a fi bine pentru toata lumea.

Daca aveti sugestii de canale va rog sa imi spuneti.
Sper sa va placa aplicatia, sa o folositi si desigur o recenzie urmata de 5 stele.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roforumnet.androidlivetvsilvia




Android Live Tv Silvia.pngphoto_2019-01-22_22-40-24 (2).jpgphoto_2019-01-22_22-40-24 (3).jpgphoto_2019-01-22_22-40-24 (4).jpgphoto_2019-01-22_22-40-24 (5).jpg
 
Nu am putut relica aceasta eroare.
Acceseaza link de mai sus, unistall si apoi install iar.
Eu folosesc xperia z cu android 6.0.1 si nu imi da problema, vezi img de mai jos.

Sa imi spui daca mai face asa.
1.jpg2.jpg3.jpg
 
Nokia 3 android 8.1
Conform consolei google play de analiza ar trebui sa functioneze bine pe modelul tau.
nokia marius.png
A functionat inainte sau doar dupa ce a fost stearsa si apoi adaugata iar?
Si ai facut cum ti-am spus mai sus?
 
merge doar daca folosesc un alt player decat cel din aplicatie, dar nu cu toate programele
am un Xiaomi Redmi Note 4 cu Android 7.0
 
Am cautat rezolvare la problema pentru versiunea 8 la android.

Posibile cauze si rezolvare:
1. nu exista destul spatiu pe telefon. Aplicatia face buffer la stream si daca nu exista spatiu da crash
2. conexiunea la net este slaba
3. delete cache din telefon. Il gasiti in storage>> cache data. Click de doua ori pentru a sterge cache.
4. update la google play si aplicatiile care le aveti in pending

merge doar daca folosesc un alt player decat cel din aplicatie
La mine merge pe player normal din app.

In setari la app, activati use external player pentru a utiliza vlc sau ce aveti instalat in telefon.
 
Am cautat rezolvare la problema pentru versiunea 8 la android.

Posibile cauze si rezolvare:
1. nu exista destul spatiu pe telefon. Aplicatia face buffer la stream si daca nu exista spatiu da crash
2. conexiunea la net este slaba
3. delete cache din telefon. Il gasiti in storage>> cache data. Click de doua ori pentru a sterge cache.
4. update la google play si aplicatiile care le aveti in pending

Din toate astea doar Nr-ul 1 ma incadrez. Dar mai am in jur de 1 GB spatiu
restul nu se pune problema . Am sa sterg din telefon ceva sa vad daca merge dupa.


Edit: @AlexH am eliberat si spatiu si se pare ca tot nu vreaScreenshot_20190123-230334.png
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus