amp mobil WordPress site filme.

florin11

Fi om cu cine trebuie!!
Registered
Full Member
buna seara tuturor am deschis acest.topic pentru mai multe raspunsuri. am nevoie de un amp bun pentru mobil sa dea bine pe telefon.tableta android etc sper sa am aspunsuri cu recomandarile voastre poate ati.folosit si deja stiti mulumesc
 
Pentru cei care nu inteleg de ce nu functioneaza , sunt rugati sa mai citeasca si descrierea pluginului.
  • Core Theme Support: enabling full AMP validity for four default themes (i.e. Twenty Fifteen, Twenty Sixteen, Twenty Seventeen, Twenty Nineteen).
e posibil la alte tema sa mai trebuiasca sa faci si modificari manuale !
Iar daca detii un site de filme sau ce include iframe-uri, playere de orice fel... trebuiesc editate conform specificatiilor AMP..
Daca faci TEST AMP pe google iti vor da si rezolvarea problemei !
 
Amp recomand daca ai site de știri, daca e de filme online mai bine nu, mai ales ca multi folosesc theme destul de vechi.

Daca site este responsive atunci uita de amp.
Daca folosesti o thema veche sau cu elemente custom si nu te pricepi la code atunci uita.
Sper sa te ajute raspunsul meu.
 
pe mine mar interesa un amp sa dea pe mobil un design foarte bun voi incerca multumesc
 
pe mine mar interesa un amp sa dea pe mobil un design foarte bun voi incerca multumesc
Amp nu este pentru design pe mobil ci un proxy/cdn de la Google care incarca site tau simplificat, adica reducere cam orice js, iframe, video, sidebar, etc.
Daca thema ta nu este responsiva, vezi ca am făcut eu un tutorial pentru asta.
Este basic si usor de implementat.
 
Responsive si optimizata? In ce an?
Abia ai descoperit google și pui întrebări dinastea ?
Dacă l-ai făcut tu responsive și l-ai optimizat !
Da-ne detalii și in ce măsura ai intervenit tu in tema !
Spune-mi și prețul temei, o cumpăr și dacă este ca cea după net , îmi dai de 2x suma !
 
Loading...
Back
Sus