Adsterra Retea CPC / CPM

effecto

Active Member
Registered
Full Member
Tocmai am descoperit o retea foarte buna ce plateste foarte bine pe pop-up. Are multe reclame pentru mobil, eu am folosit aceasta retea mai mult cu popunder. Plateste destul de bine fata de alte site-uri. O sa atasez mai jos cateva imagini ca sa vedeti despre ce vorbesc.
Plata se face la 100 $ prin ce vreti voi PayPal,Webmoney,Wire transfer (aici la 1000 $),eCoin,Payza,Payoneer,ePayments,Paxum, se face de 2 ori pe luna intre 1 si 16 a lunii urmatoare, eu am primit pe 17.

Link Inregistrare
Dovada de plata

GH8PhO4.jpg

Statistici
562UCiQ.jpg

Retea Adsterra - Link Inregistrare
Spor la bani !
 
Trimite pe PM print unde se vede adresa de e-mail sa stiu sigur ca este dovada ta.
Am testat aceasta retea cand a inceput si fara rezultate care sa merite efortul. Am testat atat pe trafic normal cat si pe metode si nimic, plus nu sunt singurul care a testat.
Nu spun ca este o retea rea sau scam doar ca din experienta mea nu merita efortul.
Pana acum din toti cei care`i cunosc tu esti primul cu dovada de plata.

La fel ar trebui sa specifici la ce trafic si in cat timp ai realizat acea suma.
In img de mai sus este cat ti-au contorizat ei.
 
Am folosit si eu si faceam foarte putin la 10k, trebuie sai ai conversi non-stop ca sa se ridice CPM, minim CPM este de 0.200$, uneori faceam si la 7$ dar erau zile cand faceam abia 3$ si am renuntat la ei...
 
Loading...
Back
Sus