maEsTrOo

Member
Registered
Banned
Salut,
Adsaturn.com este o retea de publicitate disponibila in toate tarile.
Avem la dispozitie reclame de tip POP, CPM, CPC.

Momentan colaboram cu mai multe retele de publicitate, 3rd party pana vom avea mai multi advertiseri, dar cu toate acestea veniturile dumneavoastra pot creste. De exemplu daca o retea de publicitate ofera la un publisher normal o rata medie de $0.40 pe Romania, noua ca si colaboratori, ne ofera de exemplu o medie de $0.60, astfel putand sa va oferim ~$0.50, ceea ce inseamna ca ati avea un venit cu $0.10 mai mult cu noi la fiecare 1000 vizite. Acesta este doar un exemplu, sumele pot fi mult mai mari, iar la cantitati mari de trafic se va vedea diferenta :)

Modalitati de plata: Paypal, curand vom adauga: Skrill, Payeer, Bitcoin, Bank, Payoneer.
Platile se pot cere oricand de catre utilizatori; se trimit in curs de 14 zile.
Acceptam orice tip de site.
Putem oferi si rate fixe cpm/cpc/pop dupa o perioada de test.

Inregistrare AdSaturn.com
 
Ultima editare:
Nu m-ati convins.
De ce totul trebuie sa treaca prin texting, daca eu va arat la o anumita firma cat castig, imi puteti oferi mai mult?
Aveti si Live chat si ciuciu raspuns, nu stiu de ce il mai utilizati!
 
Nu m-ati convins.
De ce totul trebuie sa treaca prin texting, daca eu va arat la o anumita firma cat castig, imi puteti oferi mai mult?
Aveti si Live chat si ciuciu raspuns, nu stiu de ce il mai utilizati!
La ce va referiti prin texting? Nu am cerut discutii inainte de a lucra impreuna.
Probabil nu eram online, puteti folosi support, raspundem in cateva ore.
Legat de castig, dupa cum am dat exemplu mai sus, puteti castiga mai mult cu noi. Nu este nevoie sa aratati statistics.
 
Cand aud: "Platile se pot cere oricand de catre utilizatori; se trimit in curs de 14 zile." - doar adnow scam vad. In 2019 se trimit plati la secunda automat sau verificare manuala 24 ore, si tot mai existe filme ce le trebuiesc 14 zile sa trimita 10$ in PAYPAL......

Nu aveti nici o scuza ptr platile de 14 zile pe paypal si nici pe domeniu nou, ce expira intr-un 1 an: Registry Expiry Date: 2020-04-24.

Daca vreti incredere si seriozitate, oferiti-le voi mai intai!
 
Aveti impresia ca banii pica din cer? majoritatea firmelor trimit banii o data pe luna si se cer automat de obicei, nu cand si de cate ori vrea utilizatorul.
Ce scuza si ce treaba avem noi cu adnow?
Daca suma minima de retragere este $10 nu inseamna ca nu se pot scoate 1000$. Valabilitatea domeniului nu are nici o treaba, bineinteles ca se va prelungi mereu. Legat de seriozitate, va asteptati sa trimitem plati in avans sau cum?
 
In 2k19 sunt firme care te si ajuta cu banii in caz de ai nevoie, daca tu crezi ca traficul meu nu valoreaza nimic de zici ca "banii nu pica din cer" atunci nu inteleg rostul, trebuie sa platesti din banuti tai, nu poti sa astepti 14 zile pentru 10 euro pentru ca sunt atatea "k" firme, cei cu trafic nu se uita ca oferi cu un procentaj mai mult decat ceilalti, eu unul am nevoie de banii rapizi nu sa astept 14 zile, e strict parerea mea!
 
Ok, sunt firme care trimit custom payout dar normal ei fac platile net 30 + prima luna ca sa faci banii, practic la inceput stai 2 luni. Acolo nu comentezi ca nu sta nimeni 30 zile? Te-ai interesat sa vezi daca nu cumva se poate trimite plata mai repede si la noi? In primul rand se trimit timp de 14 zile, adica poate sa fie si in prima zi in functie de cereri, suma, buget etc.
 
ads keeper ce ai produs in ianuarie primesti in martie, adsterra tot asa, meloads ceri banii in 15 primesti in 26, etc... plus ca la unele retele de publicitate trebuie sa ai 50$ sau 100$ minim iar aici aveti 10$ si tot faceti figuri... nu inteleg de unde atata rautate... nu va obliga nimeni sa lucrati cu adsaturn.
 
Loading...
Back
Sus