Oferta 5$ gratis de la Verse Payments

Pentru 5 dolari nici nu are rost să mă ridic din pat, dapă-i să intru în aplicație.

Iar dupaia vă mai întrebați de ce datele voastre personale ajung pe internet fără voia voastră și cu ajutorul breșelor de securitate.

E scame nu e scam nu se merită. Aplicații de plăți mereu vor apărea, gândește-te câte vor rezista dacă am revolut ce motiv as avea să mai instalez și alta?
 
Nu vreau sa stric topicul celui care la făcut.
Colectarea so vânzarea de informații personale este o afacere foarte profitabila indiferent ce spun toti.

Faceti o comanda pe orice site mare din tari precum UK, Spania, Franța, (zone testare de mine) si pa nici o ora veti primi un email sau telefon care vor incerca sa iti vanda ceva.

Pretul este in funcție de cate date ai despre persoana respectiva.

Daca el iti da 5 euro, atunci cu siguranță vinde cu 10 euro.

Ganditiva ca fiecare utilizator YouTube are o valoare de 11$.

La 5$ le cumpar eu :)

Spor la bani ei aveți grijă.
 
Daca el iti da 5 euro, atunci cu siguranță vinde cu 10 euro.
Îi dai seamă că aștia din rusia care au restrictii isi fac identitate nouă cu doar 5 $
Buletin , selfie tot... Pai cu datele astea isi face cont bancar online oriunde, crypto ...orice.
O să se trezească unul milionar si nu avea habar. Problema e sa nu ii facă rău degeaba. Sau să ii folosească datele in scopuri criminale.
 
lasa-i pe aia multi, tu pe cat ti-ai vandut identitatea?
dacă e așa, eu mi-am făcut contul de revolut din pricina faptului că am vrut să am o bancă sau un portofel diferit de cele din România, iar la momentul acela Revolut mi s-a părut mai de încredere + că mulți oameni îl recomandau pe YouTube.

Dacă țin minte îl folosesc de 3 ani aproximativ și nu am avut probleme cu ei (să nu se considere reclamă sau ceva), de fiecare dată când primeam mesajul acela că pot invita și eu la randul meu prieteni in aplicație și să primesc 30/50 de lei, pus și simplu închideam anunțul de la ei sau îl ignoram.

Plus că acuma Google, Facebook și alte aplicații pe care le folosim de zi cu zi, știu despre noi, locație, timp petrecut, interese etc.
 
Sa nu ne intelegem gresit... Poate "Verse Payments" o sa ajunga mai mare ca Revolut , Paypal, facebook ...etc . Dar ca sa iti faci cont si sa furnizezi datele personale pentru 5$-10$ eu zic ca nu merita.
Da.. daca ai de gand sa ii folosesti pe viitor, termen lung etc, poate merita daca ofera ceva diferit fata de altii Fiecare e cu alegerea lui.
 
nu mai puneti atat de mult patos pe datele personale
deja sunt peste tot,,stiu ce faci,unde mergi,cati bani ai
cred ca daca descarci o aplicatie de pe un store care e verificata nui nici o problema
urasc oamenii tineri care vin la magazin si platesc cash,,cu toate ca iau salariul pe card,,
Haideti sa fim un pic mai deschisi la minte
 
Loading...
Back
Sus