Vreau sa mi cumpar telefon. Buget 6- 7 milioane

italiavore

Active Member
Registered
Full Member
Vreau sa mi cumpar un telefon. Daca ati putea sa imi recomandati v as fi recunoscator.Astept raspunsurile voastre.
 
Mergi in continuare pe filiera Aliexpress Xiaomi. E rentabil si fiabil
 
Vreau sa mi cumpar un telefon. Daca ati putea sa imi recomandati v as fi recunoscator.Astept raspunsurile voastre.

iti recomand :
J5 2016 este bun si ecran maricel, se misca bine, materialele din care sunt facute sunt bunicele, camera este mai buna decat Samsung Galaxy S4, am ambele telefoane

Huawei am avut unul (Y625), are functia Ultra economie (doar apel si sms) si tine bateria 5-6 zile, bine cu cu 7 milioane iei un model mai bun, Huawei-urile nu sunt bune la camere ca Samsung-urile !

De Lenovo am auzit lucruri proaste, nu stiu daca sunt adevarate, dar cu siguranta la Putere sunt Samsung si Huawei, desi mie imi place si HTC si LG !

Eu din china, nu mai comand, fiindca ei zic : camera este 16 mp si vezi ca este de 8, ei zic ca are 16GB, desi are 8GB si 6 utilizabili, dar mai ales la camere dau tzepe sa zic asa si sa nu mai vorbesc ca camerele lor sunt varza fata de samsung, asta este cumperi un brand, dar ai si ceva garantie la calitate !
 
Ce ziceti de telefonul asta ?
Eu detin un LG pentru servici, sunt foarte multumit de firma, ce nu sunt de acord la cel aratat de tine este acumulatorul , te va tine numai o zi cu internet conectat, totusi mi se pare piperat pretul, eu m-ai achizitionez chilipiuri de la amanet, incearca si pe acolo (Ex: LG-ul G2 pe care il am am dat 250 de lei)
 
Loading...
Back
Sus