Vand Site Filme

tema este orginala, ceva dovada?
da este
TiOb309.jpg
 
io nu stiu ce oferta sa iti fac, deaorece nu ma pricep la asa ceva, il rog pe alexh sa zica el pretul... sau daca tu ai un pret, sa imi zici...
 
il dau cu 15 euro daca doresti
Merita 15 euro, e bun pentru cineva care vrea sa inceapa un site de filme.
Daca domeniul nu este blocat in google sau in backlist undeva, atunci merita cei 15 euro.
 
daca domeniul nu ii blocat in google sau altceva iti ofer 15 euro. dar cu tema ce facem? upgradeurile etcc?
 
Mesajul „Este posibil ca acest site să fie compromis”
Mesajul „Este posibil ca acest site să fie compromis” se afișează când considerăm că este posibil ca un hacker să fi modificat unele dintre paginile existente de pe site sau să fi adăugat noi pagini cu spam. Dacă accesați site-ul, este posibil să fiți redirecționat(ă) către spam sau programe malware.

uite mie ce imi apare: il rog pe alex sa faca el o verificare... mie asa imi apare
 
Mesajul „Este posibil ca acest site să fie compromis”
Mesajul „Este posibil ca acest site să fie compromis” se afișează când considerăm că este posibil ca un hacker să fi modificat unele dintre paginile existente de pe site sau să fi adăugat noi pagini cu spam. Dacă accesați site-ul, este posibil să fiți redirecționat(ă) către spam sau programe malware.

uite mie ce imi apare: il rog pe alex sa faca el o verificare... mie asa imi apare
eu nu stiu sa aiba ceva daca voi descoperiti ceva va rog sa-mi spune-ti si mie multumesc
 
Mesajul iti apare de la google sau antivirus?
Eu am intrata de la mine si pare ok. E posibil sa fie de la cache, ca nu am inchis browserul in ultimele 20 zile.
Sa mai verifice cineva daca apare asa.
Daca apare e posibil ca reclamele sau o sursa la o imagine sa fie pe un host din blacklist.
Am verificat prin proxy si imi arata ok. anonymouse.org
 
La cautare pe google apare asta.
Ti6bVpt.png


Din text e posibil ca in trecut sa fi aprobat cometarii care contin link spam sau chiar a fost spart si postat articole de gen.
Asta se poate rezolva din google webmaster si reconsiderare.

Sucuri apare ca este ok, doar ca trebuie facut update la ultima versiune de wordpress. Si asta poate fi o cauza pentru acel mesaj.
SJ0FmpZ.png
 
Loading...
Back
Sus