Vand pagina de filme online!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Vand pagina de facebook, care are 8.719 de likeuri. Pagina este de Filme Online, bineinteles se poate schimba numele, domeniu etc... Nu a primit nici un report, totul a fost in regula! Ofer in privat orice detaliu, statistici, proba, etc...

Pretul este de 50 de euro.

Daca nu esti interesat nu-mi trimite pm sau nu lasa reply.
 
Vand pagina de facebook, care are 8.719 de likeuri. Pagina este de Filme Online, bineinteles se poate schimba numele, domeniu etc... Nu a primit nici un report, totul a fost in regula! Ofer in privat orice detaliu, statistici, proba, etc...

Pretul este de 50 de euro.

Daca nu esti interesat nu-mi trimite pm sau nu lasa reply.
Acum, ca un mic off .. cea de 30k o vinzi cu 75 euro şi cea de 8k o vinzi cu 50 euro :)) ? Cu 50 euro îmi fac singur.. Lasă-mi pm cu pagina dacă accepţi şi alte oferte.
 
Acum, ca un mic off .. cea de 30k o vinzi cu 75 euro şi cea de 8k o vinzi cu 50 euro :)) ? Cu 50 euro îmi fac singur.. Lasă-mi pm cu pagina dacă accepţi şi alte oferte.

Din partea ta nu ma astept la ceva mai bun :))

Daca nu esti interesat nu-mi trimite pm sau nu lasa reply. Ai vazut ce am scris? Sau nu ai destule posturi? Chiar te rog sa iti faci singur cu 50 de euro, esti invitatul meu :)
 
Baiatu` a lasat pagina de la 400 euro la 50 ..ce mai vrei mai mult de atat..si cunosc pagina se merita chiar mai mult..
8 k ? :)) Sper că glumeşti. 8k = 8000 like-uri. Nu am nevoie de like-uri dar gândeşte înainte să faci unele topicuri.
 
8 k ? :)) Sper că glumeşti. 8k = 8000 like-uri. Nu am nevoie de like-uri dar gândeşte înainte să faci unele topicuri.
Lol,imi pare rau sa te dezamagesc… insa se plateste cam 10$-1000 de likeuri...
Daca ar fi sa cumperi direct de la facebook asta ar insemna ca treci de 25$ pe 1000 de likeuri...
Nu trebuie sa postezi daca nu stii preturile,se ridica greu o pagina de facebook !
 
Vand pagina de facebook, care are 8.719 de likeuri. Pagina este de Filme Online, bineinteles se poate schimba numele, domeniu etc... Nu a primit nici un report, totul a fost in regula! Ofer in privat orice detaliu, statistici, proba, etc...

Pretul este de 50 de euro.

Daca nu esti interesat nu-mi trimite pm sau nu lasa reply.
Fara offtopic. Cine mai face ban.
I-am cerut link-ul în privat dacă se gândeşte să lase din preţ
Lol,imi pare rau sa te dezamagesc… insa se plateste cam 10$-1000 de likeuri...
Daca ar fi sa cumperi direct de la facebook asta ar insemna ca treci de 25$ pe 1000 de likeuri...
Nu trebuie sa postezi daca nu stii preturile,se ridica greu o pagina de facebook !
:)) Spuse cunoscătorul, am doar una de 70k. Scuză-mă..
 
Loading...
Back
Sus