Vand bitcoin

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
la cursul de astazi este un pret bun. Daca mai , lasi si un 10$ atunci e si mai bine.
5fc767e458894bd09b91e6f3cbf55935.png
 
Daca cineva cumpara bitcoin ... detin aproximativ 160 de bitcoin... ii vand pe aproximativ 5000 usd. ( Banii cash , fara transferuri bancare modificate in photoshop - nu sunt chiar asa idiot )
 
Daca cineva cumpara bitcoin ... detin aproximativ 160 de bitcoin... ii vand pe aproximativ 5000 usd. ( Banii cash , fara transferuri bancare modificate in photoshop - nu sunt chiar asa idiot )

Majoritatea, vor prin escrow, nu sa se intalneasca cu tine. Nu este corect, nici din partea ta. Ceri incredere, dar nu oferi decat vorbe. Ca ai 160 BTC. Posteaza un print cu cei 160 BTC. Unde ii tii? In wallet?
Cumparatorul iti poate oferi un extras bancar stampilat de banca cu suma pe care vrea s-o cheltuie pe BTC. Dupa, ce stabiliti, ca ai BTC si el banii, va intalniti, verificati din nou cele spuse, apoi faceti tranzactia.

Asa, sa scrii o fraza pe un forum, plina de incertitudini, e cam greu. Repet Posteaza print cu cei 160 BTC.
 
Ultima editare:
Am inteles.
M-ar interesa sa imi spui timpul care s-a scurs per total nu timpul efectiv de lucru.
2-3 luni,4-5 luni ?
Am vazut ca anumite magazine online accepta plata in bitcoin, de ce nu ii folosesti pentru cumparaturi?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Loading...
Back
Sus