Sunte de acord cu aceasta sugestie?

pop-ul acela e obligatoriu?
Nu va fi popup din ala cu virusi ci catre un site normal.
Nu este obligatoriu, doar ca se castiga mai bine din popup, decat din ads, care se poate inchide fara click.
 
Daca or sa aiba reclame ce rost are sa platim 1,36$?
Eu zic ca cel mai bine sa platim cu credite accesul pe luna la sectiune. Iar ca sa evitam post hunting-ul, admini sterg raspunsurile si automat pierd multe credite :D
 
Faci o sectiune aici pe forum sau alt site ? Sau nu te-ai hotarat
Voie face aici ca este mai simplu. Cei din VIP Club vor avea full acces la sectiunea respectiva.
 
Am facut categoria si se numeste Filme si Seriale.
Accesul la categorie se face prin activitate pe forum cat si cu plata pentru cei care nu vor sa contribuie.
Acces prn activitate:
1. minim 100 posturi
2. minim 30 zile vechime
3. Ratie minima de 2. Adica la 100 posturi trebuie sa aveti minim 20 like primite. Asa ca degeaba faceti posthunting. Prin ratie se pastreaza accesul atat timp cat aceasta este de minim 2 si cand scade sub acest minim se pierde accesul la Sectiune.

Acces cu plata:
La acest link http://www.roforum.net/account/upgrades puteti face upgrade si alegeti Cinema Roforum. Se poate cumpara acces pentru 1/3/6/12 luni.

Membri VIP Club au full acces la toate sectiunile forumului.

De maine voi incepe sa adaug continut.
Daca aveti cereri de filme sau seriale va rog sa imi spuneti mai jos. In viitor sectiunea request va fi disponibila doar pentru cei care au access.

Puteti instala aplicatia Roforum pentru a stii cand se posteaza
market://details?id=com.roforum.net
Link functioneaza doar pe mobile si tableta.
 
Ultima editare:
Nu am apucat sa citesc tot pe aici,cert este ca eu as plati și 100 lei lunar pentru un site unde sa vad filme și seriale online subtitrate și sincronizate corect! Sper sa pui in aplicare inițiativa!
 
M-am uitat cred ca un sezon inainte. Primul episod din noul sezon e misto si m-am uitat din curiozitate si pentru Dominic Purcell care mi-a placut mult cu a jucat in Legends of Tomorrow . Cred ca merita adaugat in lista. :p
sa vedem cum va urca el filme si seriale fara sa aibe acces la ele
Asta a fost amuzant. :p :D
filme și seriale online subtitrate și sincronizate corect
Cam asta si vreau.
din cate stiu are 9 sezoane
Va dura ceva timp sa adaug toate sezoanele.
Pentru inceput vor fi cele care ruleaza acum si doar ultimul sezon. Daca va avea succes, voi adauga si restul.
 
Nu imi dau seama unde e sectiunea... Sau nu am eu acces la ea? Cu toate ca indeplinesc toate criteriile
 
Eu zic ca da. La 100 de posturi - 20 de like-uri iar eu am la 300 de mesaje 73 de like-uri ;)
 
Am primit prin PM sugestii ca filmele sa fie separate pentru a nu incurca treaba aici pe forum.

1. Totii membri VIP Club primesc cont Premium pe Rovideo, atat conturile active cat si cele care vor fi cumparate de acum. Exemplu: Cumperi VIP Club pe forum pentru 12 luni, primesti cont Premium pentru 12 luni pe Rovideo.
2. Se poate cumpara cont cu credite de pe forum. 165 credite = 1 luna acces
3. Se poate cumpara si direct pe site.
 
Am primit prin PM sugestii ca filmele sa fie separate pentru a nu incurca treaba aici pe forum.

1. Totii membri VIP Club primesc cont Premium pe Rovideo, atat conturile active cat si cele care vor fi cumparate de acum. Exemplu: Cumperi VIP Club pe forum pentru 12 luni, primesti cont Premium pentru 12 luni pe Rovideo.
2. Se poate cumpara cont cu credite de pe forum. 165 credite = 1 luna acces
3. Se poate cumpara si direct pe site.
Asta este o idee buna deoarece aveam senzatia ca intru pe un site de filme decat pe un forum...
 
Am primit prin PM sugestii ca filmele sa fie separate pentru a nu incurca treaba aici pe forum.

1. Totii membri VIP Club primesc cont Premium pe Rovideo, atat conturile active cat si cele care vor fi cumparate de acum. Exemplu: Cumperi VIP Club pe forum pentru 12 luni, primesti cont Premium pentru 12 luni pe Rovideo.
2. Se poate cumpara cont cu credite de pe forum. 165 credite = 1 luna acces
3. Se poate cumpara si direct pe site.
Unde platesc cu credite o luna de acces?
 
Unde platesc cu credite o luna de acces?
La mine.
Imi spui userul de pe rovideo si eu iti dau acces in functie de creditele disponibile.
Se pot strange token de vizionare si pe rovideo prin activitate.
Login, vizionare video, comentarii, postare video.
Task-ul se executa odata la 30 zile.
 
Timp de cateva zile puteti vedea toate clipurile gratis pe rovideo.net. Asa ca va puteti inregistra si testa filmele postate, care sunt cam 2000 la numar acum.
Daca vreti un film mind blowing va recomand
Predestination-2014

Cod:
http://www.rovideo.net/videos/3372/predestination-2014/
Vizionare placuta.
 
Loading...
Back
Sus