Sunt dator la Facebook

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
tmp_5633-IMG_20170608_1226131831030873.jpg

Posibil?
Adică Facebook să îmi facă reclamă fara sa fi avut bani cont.. " îți facem și ne dai tu bani"
 
Nu ai facut boost mai demult? Si poate nu ti-a luat banii?

Si eu sunt dator la facebook si chiar am impresia ca fura. Am uitat de asta, dar cand ajung acasa ma uit si eu sa vad , sper sa nu am surprize.
 
Da..am făcut ..anul trecut cred ..
Dar daca eu pun 1€ /zi ,timp de 10 zile, nu cred că ei încep să facă reclamă daca eu nu băgat 10€, iar daca au trecut 10 zile dece au mai continuat?
 
1. Faci reclama acum si platesti la final de luna, sau cand executa ei task-ul
2. Facebook adauga TVA in functie de tara la suma cheltuita
3. Orice persoana care a facut reclama pe facebook stie ca aceasta fura si ridica costurile virtual, mai ales la cei mici
4. pe contul suspendat si eu eram dator cu 35 euro parca.
5. pe noul cont curand voi face iar publicitate de o suma si la final sterg metoda de plata
 
Am și găsit ce și cât am cheltuit.
tmp_5633-IMG_20170608_130215-987710836.jpg

Pt 3€ care de vede că sunt plătiți...sunt dator cu 16.95€ :)))
Am trimis mesaj la Facebook de unde ce și cum 16.95€
 
  • Există un sold restant de 100,15 lei (RON) asociat contului tău. Reclamele nu vor fi afişate până la soluţionarea contului tău. Te rugăm să introduci o modalitate de plată validă. După ce trimiţi informaţiile, vom folosi modalitatea de plată pentru taxarea sumei de 100,15 lei (RON).
 
3. Orice persoana care a facut reclama pe facebook stie ca aceasta fura si ridica costurile virtual, mai ales la cei mici
Sa vezi ce ii fura si pe aia mari care cheltuie 2,3k euro pe zi :)))
 
Loading...
Back
Sus