Stie cineva cum pot scoate un site de la spam pe facebook

TAFFY00

Well-Known Member
Registered
Full Member
Stie cineva cum pot scoate un site de la spam pe facebook,cand vreau sa share-uiesc ceva de pe site imi cere codul ala captcha si zice ca site-ul ar putea fi inselator sau cv de genul. . . multumesc anticipat upload_2017-1-31_9-46-30.png
 
Stie cineva cum pot scoate un site de la spam pe facebook,cand vreau sa share-uiesc ceva de pe site imi cere codul ala captcha si zice ca site-ul ar putea fi inselator sau cv de genul. . . multumesc anticipat Vezi atașament 658

1.nu-l poti scoate, sunt banate in facebook
2. cand mai deschizi topicuri pune un titlu mai relevant
 
OK am inteles ms
 
Incearca sa il distribui cu un alt cont de facebook. Nu intodeauna site-ul este blocat de facebook, ci contul are anumite restrictii
 
Stie cineva cum pot scoate un site de la spam pe facebook,cand vreau sa share-uiesc ceva de pe site imi cere codul ala captcha si zice ca site-ul ar putea fi inselator sau cv de genul. . . multumesc anticipat Vezi atașament 658
MI s-a intamplat acum un an asa ceva si pana la urma a fost scos din spam fara sa fac eu vreo miscare ! Probabil a fost vreun update ceva !
 
Lasa-l in pace cateva zile, si daca nu isi revine atunci trebuie sa schimbi domeniul
 
Ultima editare:
Incearca sa prescurtezi linkul cu goo.gl si distribuie adresa cu linkul prescurtat cu goo.gl ;)
 
Se pare ca ai facut spam si pentru o perioada facebook iti va arata acel code de securitate.
Am facut un share la o postare de pe site tau si fuunctioneaza foarte bine.
63231c2b67764528a0f9a4b2812ee23c.png
 
da il va scoate in cateva zile in cazul in care nu postezi introducand codul
 
Loading...
Back
Sus