NeTestat Sondaje de opinie platite bine

J.D

Active Member
Registered
Full Member
Salut,

Am descoperit de curand o retea de sondaje de opinie care plateste bine.
De ex pentru un sondaj de 4 minute am primit 20centi iar pentru un sondaj de 15 minute 60 de centi.
Plata se face prin payal la 5 euro. In functie de profilul tau primesti cam un sondaj pe zi.
Nu am primit inca plata insa nu pierdem nimic daca incercam. Cand o sa primesc plata o sa postez dovada. Cine doreste invite sa imi lase adresa de email in pm.
Compania este una destul de mare care activeaza la nivel global si are research si in romania.
 
Salut,

Am descoperit de curand o retea de sondaje de opinie care plateste bine.
De ex pentru un sondaj de 4 minute am primit 20centi iar pentru un sondaj de 15 minute 60 de centi.
Plata se face prin payal la 5 euro. In functie de profilul tau primesti cam un sondaj pe zi.
Nu am primit inca plata insa nu pierdem nimic daca incercam. Cand o sa primesc plata o sa postez dovada. Cine doreste invite sa imi lase adresa de email in pm.
Compania este una destul de mare care activeaza la nivel global si are research si in romania.
Si cate sondaje primesti pe saptamana? Ca stiu si eu asa ceva , dar primesti la inceput 5-10 sondaje si dupa 1-3 la luna, asta daca te integrezi pentru sondajul respectiv.
 
Eu momentan folosesc prolific ..este un site tot de sondaje in limba engleza..Insa apar sondaje cam rar am primit 2 sau 3 plati de la ei.Daca doreste cineva sa se inscrie astept pm
Platesc pe paypal (chiar daca e atasat cont bancar sau nu) minimu de plata este 5 lire !
(Am zis sa nu mai deschid al topic daca incurca comentariul meu il sterg )
 
Si cate sondaje primesti pe saptamana? Ca stiu si eu asa ceva , dar primesti la inceput 5-10 sondaje si dupa 1-3 la luna, asta daca te integrezi pentru sondajul respectiv.
Acum depinde de ce profil iti creezi tu. Sondajele sunt targhetate in functie de preferinte. Eu am primit pana acum intre 5-7 sondaje pe saptamana dar nu le-am dat importanta si au expirat.
- Pentru ceilalti nu am cum sa va dau link am nevoie de adresa de email a voastra
 
Am completat profilul cu o mare parte din optiuni pentru a vedea cate sondaje primesc si pana acum doar unul pe saptamana si acela imi spune ca nu sunt sondaje pentru profilul meu desi in mare parte bifez sa pot cere sondajul apasand butonul, altfel butonul este dezactivat.

Edit
Dupa o ora ce am primit email cu noul sondaj, este inchis..
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus