Vand Site de filme 8-10k pe zi

Mutex

Active Member
Registered
Banned
Buna dimineata! Vand un site de filme cu o vechime de 1 luna si 2 saptamani cu trafic intre 8 si 10k zilnic. Pe site sunt in jur de 190 de filme si vine cu tema kremiya pe care multi o stim, insa responsive si optimizata. Site-ul face minim 6$ pe zi, iar pentru ca sunt plecat nu am multe poze ca sa va arat, mai noi. Zic ca sunt destul de noi, merge si asa banuiesc. Duminica care a fost a avut trafic de 13k si in jur de 10$ castigati. Site-ul este monetizat doar prin popads si bc.vc. Precizez ca am scoteam cu popads, poptm si bc.vc in jur de 10$ cu trafic de aproape 8k inainte, insa l-am scos deoarece am o plata in asteptare de vreo 25$ si inca nu am primit nimic (chiar daca inainte faceau platile). Sunt deschis la orice oferta pe care o astept in mesaj privat. Site-ul nu vreau sa il pun in topic, cine e interesat poate sa imi dea PM, daca chiar vrea un site cu trafic mult, de genul. Mai am si o tema, ozmovie pe care a pus-o Alexb, dar optimizata si tradusa. O pot oferi si pe aceea daca doriti. Modalitatea de plata: paypal sau transfer bancar.

P.S: Statisticile sunt in urma cu 7 zile, cred ca de pe data de 2-9. Daca vreti mai multe detalii, o sa va dau, insa nu pot scrie chiar absolut tot acum pentru ca sunt in vacanta si va dati seama.
 

Atașamente

  • 05IZTxu.jpg
    05IZTxu.jpg
    96,1 KB · Vizualizări: 70
  • kZxXo1V.jpg
    kZxXo1V.jpg
    93,2 KB · Vizualizări: 64
  • pmzeZKH.jpg
    pmzeZKH.jpg
    96,9 KB · Vizualizări: 64
Loading...
Back
Sus