Recenzie She Hulk cel mai naspa serial ever

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Am văzut înainte trailer si am zis, doamne cum poate face o panarama de genul asta.
Apoi a apărut serialul si nu am putut vedea mai mult de 15 minute.

Efectele speciale cred ca in 80 se faceau mai bune decat in acest serial.

Apoi cum a reușit sa devina hulk e o mare prostie, nimeni care are puține cunoștințe despre universul Marvel stie ca e imposible.
Nu voi urmări acest serial.
In mare pentru cine nu a văzut, este un serial cu o avocată cum sunt alte sute de gen, doar ca asta se transforma in hulk.

Mai sunt seriale de gen unde caracterul principal are o calitate mai deosebită.

Apoi se face foarte multă reclama la acest serial si au găsit vinovați pentru recenziile proaste si ca serialul este naspa.

Bărbați peste 30 ani care au o problemă cu femeile.

Voi ce părere aveți?

Puteti vedea primul episod pe link de mai jos.

 
Vă rog spuneți-mi că este o glumă, totul legat de acest episod parcă a fost făcut de un student la cinematografie (studentă feministă?). Iar de modul prin care ea devine Hulk, și un copil de 7 ani ar veni cu o idee mai bună, come fucking on.

Hulk era probabil personajul meu preferat din universul marvel, era, acest episod cumva a reușit să îmi fure plăcerea și de la originalul Hulk, și a reușit asta în primele 10 minute, restul episodului doar a cimentat asta

Dacă vă place Hulk, nici nu vă uitați la asta, regret că l-am văzut :)
 
Ultima editare:
Dacă vă place Hulk, nici nu vă uitați la asta, regret că l-am văzut :)
Daaaa, a făcut din Hulk o piz**, nu-l mai recunoști.
Mulți spun ca de era Hulk original cel făcut in 2008, Thanos nu avea nici o șansă.
Si pentru mine Hulk este unul dintre personajele preferate, dar din păcate...
 
Loading...
Back
Sus