Serviciu crestere conturi Instagram

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Dupa multe teste si incercari in sfarsit sunt gata sa ofer un serviciu de crestere a conturilor de instagram automat. O fac mai mult pentru a reduce din cheltuiala. OK deci ce ofer:

Va cresc contul de instagram cu ajutorul unui software privat, totul in mod automat. Acesta va da like la postari, va urmarii alte persoane si ii va dezurmarii totul dupa setarile alese de tine. Se poate alege cam orice tip de actiune de la a da follow la urmaritorii unui anumit user pana la a da follow la cei care interactioneaza cu o anumita postare. Totodata are optiunea sa setezi intervalul orar in care vrei sa functioneze ( asta pentru a arata IG ca nu esti robot). Acest soft mimeaza api IG si este complet nedetectabil de catre IG.



Pret: incepand de la 40$ pe luna ( depinde de nisa si de ce task-uri doresti sa execut) proxy inclus!

Nu se accepta conturi utilizate pentru CPA, adult sau ilegal ( aceste conturi au durata mica de viata pe instagram)

Setarile pentru cont le furnizati voi si se pot schimba o data pe saptamana.
Se va oferii refund daca nu pot iti pot rula contul in soft. In caz de downtime, se va prelungii durata de rulare a conturilor cu perioada de downtime!

Totodata ofer 5% comision pentru fiecare cont ce il aduceti ca "afiliat"

Aveti intrebari? Va rog sa postati mai jos, PM sau skype : nickalls1983
 
Ultima editare:
Te-as ajuta si eu cu un test petru recenzie, faza este ca nu detin proxy deloc si nici nu am chef sa ma complic cu ele.
Daca crezi ca va functiona pentru un singur cont de pe ip meu, voi face un test pentru recenzie.
 
@AlexH program-ul functioneaza pe un VPS din Rusia si este nevoie de proxy pentru a rula conturi IG. Cu proxy stau si eu rau, ma gandeam oare nu putem face un server cu proxy rezidential? As putea rula contul tau cu un proxy ce il detin dar este din franta si nu as vrea sa pierzi contul IG. Sunt foarte stricti la IP-uri si chestii de gen
 
Sunt foarte stricti la IP-uri si chestii de ge
O sa-l intreb pe @DaVinci daca mai are proxy bune, stiu ca avea odata si daca are voi lua de proba sa vad cum sta treaba.
Eu detin cam 4 conturi de instagram care nu le folosesc, cele care au ceva activitate sunt cele cele de pe telefon si tableta.
Te anunt daca gasesc.
 
O sa-l intreb pe @DaVinci daca mai are proxy bune, stiu ca avea odata si daca are voi lua de proba sa vad cum sta treaba.
Eu detin cam 4 conturi de instagram care nu le folosesc, cele care au ceva activitate sunt cele cele de pe telefon si tableta.
Te anunt daca gasesc.

@AlexH detin cam 20 de conturi IG si pot face rost de multe altele, cu vechime etc dar proxy sunt buba. Daca aveam 100 de proxy care sa mearga pe IG....
 
Am un cont cu meme-uri despre it. Sunt curios de ceea ce se va intampla. Pot primi test? Te-am adaugat si pe skype, dorubuzatu21 este skype-ul meu.
 
Am vorbit cu el pentru un cont si a crescut rapid la followers din ce am vazut, poze nu am pus si am vazut ca s-au mai dat si like-uri. Imi place foarte mult ca am cu cine vorbi. Asadar, cel putin eu recomand serviciile lui.
 
Am vorbit cu el pentru un cont si a crescut rapid la followers din ce am vazut, poze nu am pus si am vazut ca s-au mai dat si like-uri. Imi place foarte mult ca am cu cine vorbi. Asadar, cel putin eu recomand serviciile lui.
Multumesc @Mutex pentru review. Sa vedem cum merge in continuare, ai o nisa sa zic asa destul de grea dar ne descurcam!
 
Loading...
Back
Sus