Se pricepe cineva la Gomag ?

Am mai avansat cat de cat. Momentan am luat doar acel free trial de 15 zile si incerc sa invat platforma. O sa fac acelasi lucru si pe Sophify.

Chiar mi-ar placea sa vorbim mai mult despre subiecte serioase, unul din ele fiind ecommerce-ul. Sa-l invatam si sa-l intelegem cap coada, pt. ca e foarte util si poate deveni si foarte banos daca reusesti sa-ti pui pe picioare un magazin online si pe care sa-l promovezi bine pe google ads, facebook ads, tiktok, etc. Si vad asta din ce in ce mai des, la site-uri care par mici, dar cautandu-le firma pe lista firme constati ca au o cifra de afaceri de sute de mii de euro pe an.

Iar daca nu reusesti sa-l faci profitabil, invatand platformele foarte bine, macar poti sa-i ajuti pe altii contracost, creandu-ti astfel o sursa de venit alternativa.

Si cand zic sa invatam foarte bine ma refer de la A la Z, incepand cu platforma (sophify, gomag, etc) si pana la furnizori, curieri, infintare firma, contabilitate, cum sa-ti alegi o nisa, cum sa faci coletele, marketing, absolut tot ..
 
Loading...
Back
Sus