Scrisoare către tine partea 14

Oprisan Alina

Cică dorm. Noapte bună!
Registered
Full Member
Scrisoare către tine partea 14

M-ai cucerit prima dată cu zâmbetul tău fermecător,
De aceea nu te pot uita ușor,
Cu ochii strălucind de dor,
Tu pentru mine însemni tot,
Și viața mea alături de tine am un scop.

Tu ești motivul pentru care te-am așteptat,
Și mă faci să zâmbesc mai des,
Te-as desena pe tine să dorm cu chipul tău,
Și să ne întâlnim întâmplător,
E tot ce îmi doresc.

Vreau să am amintiri noi cu tine,
Să ieșim în lume,
Să ne facem planuri de viitor,
Să mă mut cu tine,
E un pas înainte.
 
Cele mai smechere opere de arta spui aici, simt ca zidul de carne a fost eliberat si ca tot ce ai spus aici sunt niste "arte" supra eternale care doar prin codul sith pot fi aflate. Intrebarea de suspans este urmatoarea?: catre cine scrii aceste opere de arta? deoarece mesajul acesta a fost pus prin codul sith si o sa fie analizat la perfectie!.

27648146._SY540_.jpg.7c58d8595ff5e11043c27064acf2074e.jpg
 
Cele mai smechere opere de arta spui aici, simt ca zidul de carne a fost eliberat si ca tot ce ai spus aici sunt niste "arte" supra eternale care doar prin codul sith pot fi aflate. Intrebarea de suspans este urmatoarea?: catre cine scrii aceste opere de arta? deoarece mesajul acesta a fost pus prin codul sith si o sa fie analizat la perfectie!.

Vezi atașament 28980.

Cele mai smechere opere de arta spui aici, simt ca zidul de carne a fost eliberat si ca tot ce ai spus aici sunt niste "arte" supra eternale care doar prin codul sith pot fi aflate. Intrebarea de suspans este urmatoarea?: catre cine scrii aceste opere de arta? deoarece mesajul acesta a fost pus prin codul sith si o sa fie analizat la perfectie!.

Vezi atașament 28980.Vezi atașament 28982
E secret nu pot dezvălui asta
 
Bai, Alina, sincer iti spun, e de apreciat ca inca mai vezi iubirea ca fiind cel mai bun medicament pentru suflet, de ceva timp multi au cam inceput sa vada stramb...
 
Loading...
Back
Sus