Script Livescore

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Am nevoie de un script gratuit pentru livescore, vreau sa il folosesc pentru un site hostat pe blogger, am tot cautat pe net si ce am gasit este doar cel de la omnibet dar nu este chiar ce caut
 
Nu stiu daca e ceea ce cauti tu, dar mai ai ca alternative si livescore.in, nowgoal.com, futbol24.com, toate aceste site-uri oferind un serviciu de livescore gratuit.
 
da gogule asta este si ideea pentru un site de pariuri dar vroiam ceva inainte sa ma inscriu ca afiliat deoarece verifica site-ul si fiind nou nu stiu daca il vor accepta
 
stiu ca-l verifica, de asta trebuie sa-l faci pe nisa respectiva.
Sunt scripturi facute de altii dar prin affiliatul lor. Cauta si tu pe google free livescor scripts <platforma ta> si vezi ce gasesti.
 
da site-ul este pe nisa respectiva pariuri. , o sa fie un site de ponturi pariuri
Daca este pe eng atunci au resurse multe de unde sa postezi materiale. Daca este pe ro, va trebui sa le scrii singur.
 
este pe ro, nu este nici o problema le voi scrie singur, bine nu eu le va scrie cineva. va trebuii sa astept un pic pana termin de modificat cate ceva pe ici pe colo, ma gandeam ca se integreaza bine un script de livescore dar il las pentru mai tarziu
 
este pe ro, nu este nici o problema le voi scrie singur, bine nu eu le va scrie cineva. va trebuii sa astept un pic pana termin de modificat cate ceva pe ici pe colo, ma gandeam ca se integreaza bine un script de livescore dar il las pentru mai tarziu

Daca ai planuri serioase, atunci pregateste site-ul, aduna continut pe nisa ta, ceva vizite si dupa asta il inscrii pe diverese site de affiliere.
Nu te grabi ca nu vei castiga nimic din asta.
 
la un site de ponturi pariuri cu un continut bun, update zilnic in maxim 1 luna ajungi chiar si fara mare promovare la 200-300 unici
 
Loading...
Back
Sus