JOB Scriere articole despre anumiti actori

Peter Pony

Vedeta
Registered
Full Member
Daca este cineva care are chef sa scrie niste articole despre anumiti actori, pe care ii numesc eu. Articolele trebuie sa fie unicat, sau sa para macar...
Peste 300 cuvinte, forma articolului se va vedea in articolele existente deja. Neaparat scris corect gramatical (sa stii cand e fi si cand e fii).
Daca exista persoana interesata, rog sa ma contacteze pe privat.
 
Daca este cineva care are chef sa scrie niste articole despre anumiti actori, pe care ii numesc eu. Articolele trebuie sa fie unicat, sau sa para macar...
Peste 300 cuvinte, forma articolului se va vedea in articolele existente deja. Neaparat scris corect gramatical (sa stii cand e fi si cand e fii).
Daca exista persoana interesata, rog sa ma contacteze pe privat.
http://www.roforum.net/threads/caut-job-content-writer.4346/ - V-am adresat în privat câteva întrebări.
 
@Peter Pony citeste postul ( http://www.roforum.net/threads/caut-job-content-writer.4346/ )
Si daca doresti te ajut eu sa contactezi student/e/i sa iti scrie ce ai tu nevoie si profesional pe o suma corecta si decenta.
Îţi cam permiţi să-mi jigneşti postările. Dacă nu ştii să o faci, dacă nu ai cunoştinţe în ceea ce însemnă content writer, de ce te bagi? Caută-mi tu unul să-mi scrie articol de 300 cuvinte la mai puţin de 5 lei şi eu însumi îl plătesc să-mi facă articole, pentru că în cazul în care plătesc 1 leu per articol.. îmi convine nici să nu mai muncesc ci să lăs pe ceilalţi.
 
Ti-a facut omul o oferta. Il contactezi si vezi daca poate livra cele spuse si desigur daca esti multumit.
Apoi revii cu un update aici.
Îţi cam permiţi să-mi jigneşti postările. Dacă nu ştii să o faci, dacă nu ai cunoştinţe în ceea ce însemnă content writer, de ce te bagi?

Nu ti-a facut nimic, doar a venit cu o oferta Mai buna.
In afaceri cel Mai bun castiga.
 
Ti-a facut omul o oferta. Il contactezi si vezi daca poate livra cele spuse si desigur daca esti multumit.
Apoi revii cu un update aici.


Nu ti-a facut nimic, doar a venit cu o oferta Mai buna.
In afaceri cel Mai bun castiga.
Eu nu-mi permit să scriu articole pe 1 leu şi să petrec 12 ore pe zi pentru 40 lei. Nu asta-mi stă în fine.. dacă el o poate face, să-mi lase preţul şi mie, am o listă de site-uri la care am încă nevoie de conţinut unic unde eu nu am timp să îl fac.
 
Da-mi pe privat un exemplu de actor si cam ce ai vrea sa scrie in articol, si iti trimit un text de demo (am pe cineva care este incepator, dar se pricepe la scris).
 
intr-o zi iti scriu minim 100
Cam in cat timp scrii un articol despre un actor cu tot cu documentare (ca banuiesc ca nu stii toate detaliile despre toti actorii)?
 
intr-o zi iti scriu minim 100
Hai sa nu intindem coarda, ca nimeni nu este prost. Chiar daca scrii un articol la 5 minute tot iti trebuie minim 8+ ore fara pauza.
In 24 ore e posibil dar nu o face nimeni.
 
Documentarea basic se poate lua de pe wikipedia si sa scrii despre un actor ca si descriere +/- cateva picanterii nu ar trebui sa fie prea greu si nici complicat .. deci cred ca un 10 minute
 
Documentarea basic se poate lua de pe wikipedia si sa scrii despre un actor ca si descriere +/- cateva picanterii nu ar trebui sa fie prea greu si nici complicat .. deci cred ca un 10 minute
Îţi ia minim 15 minute pentru a căuta subiectul, a îl citi şi apoi a îl dezvolta printr-o altă forma. Asta dacă nu eşti un micuţ Einstein şi le faci pe toate în acelaşi timp.
 
Loading...
Back
Sus