Salt Bank

brad

Member
Registered
Banca Transilvania urmează să lanseze prima bancă românească 100% online (cum sunt și Libra Bank sau Revolut, de exemplu, unde toată interacțiunea se face digital). Persoanele înscrise din timp vor fi fondatori.

Banca Transilvania a cumpărat Banca Idea Bank și a rebranduit-o în Salt Bank.

Pașii de urmat pentru înscriere:
- descărcați aplicația Salt Bank
- introduceți numele
- introduceți codul de recomandare 745974
- introduceți email
-confirmati email

Ulterior, invitați și voi 3 prieteni și deveniți fondatori !

Cei care se înscriu de acum pe lista de așteptare se vor bucura de beneficii exclusive și de statutul de fondator:
- puncte fondator: 5 puncte pentru înscriere + alte puncte pentru prietenii invitați; ulterior vor putea fi transformate în bani sau acțiuni;
- prioritate pe viață în Call Center;
- card Platinum: acces în lounge-uri VIP locale și cashback în magazinele partenere Mastercard;
- asigurare de călătorie pentru tine și familia ta: acoperire completă în Europa, fie că e vorba despre un zbor întârziat, un bagaj pierdut sau cheltuieli medicale neașteptate.
 
Aveti grija mare unde puneți datele si banii.
Conform datelor fiscale online se pare ca a fost înființată in 1998 si mai mult pe pierderi.
Apoi conform comentariilor de pe gplay pare mai mult un sistem piramidal unde primești diverse bonusuri pentru a invita/aduce mai multa lume.
 
E o banca ca Revolut
Legat de acesta, nu stiu cum o folosește lumea, la cate țepe da.

A nu se înțelege ca am ceva cu banca/serviciu de mai sus, doar imi exprim părerea si sa aveți grijă mare.
 
Eu zic ca merita incercat macar pentru a vedea despre ce este vorba. Ca orice business la inceput vor da mai multe chestii gratis sau la preturi mici, pt a atrage clientii.

Cu Revolut eu am avut destule experiente negative, si bani pierduti. Si am vazut pe net multi care se plang de ei.
Deci orice varianta mai buna e binevenita.

Dacă vrei să fii fondator la primul neobank 100% românesc, descarcă aplicația și înscrie-te pe lista de așteptare:
https://getapp.salt.bank/5Jb4/qei86jho

102920 este codul meu de recomandare de la Salt Bank.

Il puteti folosi pt a ne ajuta reciproc. Spor!
 
Au deschis aplicatia Salt Bank Banca Transilvania.

Pentru fiecare persoana care isi face cont folosind codul tau de recomandare, vrei primi cate un punct de fondator.

Aceste puncte vor putea fi transformate in bani (spun ei "in timp", inca nu e finalizata 100% aplicatia).

1 punct = 20 lei

Eu zic ca merita sa incercati, totusi e vorba de Banca Transilvania, nu ceva firma obscura.

Nu uitati de codul meu de recomandare, daca doriti sa va inscrieti: SY349H

Multumesc si spor!
 
Am primit si eu cardul zilele astea, chiar arata bine si frumos impachetat. Zilele trecute au suplimentat numarul membrilor fondatori pana la 100.000(aproximativ 20.000 mai sunt disponibile). O sa vedem pe viitor cum o sa concureze cu rivalii din sectorul neobancilor. Lista de comisioane o puteti vizualiza de pe site la ei sau direct din aplicatie.

Daca totusi vreti sa-i dati o sansa pentru a experimentati beneficiile de fondator(cum zic ei) puteti polosi codul meu de recomandare: A77UUS
 
Ultima editare:
Beneficii exclusive...sa intri-ntr-un 5* cu pantofi rupti.
Fondator...la ce?Si sa mai aduc alti 3 fraieri,coate goale,mate fripte.
Card Platinum???Ce sa fac cu el,daca-i gol.
Stii ce.Cand mi-o da unul "o caramida"(cum vad prin filme :) )de euro sau de dolari,cauta-ma!
Sarea si piperul...
 
Loading...
Back
Sus